Zeytin Dalı Harekatı’nın 3. yıl dönümü

20 Ocak 2021 19:00 Asayiş
Zeytin Dalı Harekatı’nın 3. yıl dönümü

Zeytin Dalı Harekatı’nın 3. yıl dönümü geride kalırken, Cinderes’teki halk terör eylemlerden uzak ve normal hayatını sürdürüyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusunun (SMO), Suriye topraklarında yer alan Afrin’in, PKK/YPG terör örgütünden kurtarılması amacıyla başlatılan harekatının Zeytin Dalı Harekatı’nın 3. Yılı. Bölgenin terörden temizlenmesi için başlatılan operasyonun ardından terörden arındırılan bölgede yaşayan halk artık güvende. Güvenliğin sağlandığı bölgede normal hayatın hareketlenirken halk alışverişini de güvenle yapıyor

Harekatının başladığını hiç unutmayan Muhammed Baraket, “Bölgeyi ve özellikle Afrin, Cinderes’i terörden temizlemek için Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) ve Suriye Milli Ordusu (SMO) Zeytin Dalı Harekatı başlatmıştı ” ifadesini kullandı. Ailesiyle Cinderes kent merkezinde yaşayan Muhammed Talha ise, “ Çok şükür Cinderes dahil olmak üzere bütün bölgede barışta ve güvende. Biz de çok iyiyiz ve güvende yaşıyoruz . Zeytin Dalı Harekatı’nın sonrasında artık problem olmadan yaşıyoruz. Hayatımızı normal bir şekilde sürdürüyoruz” dedi.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

27 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...