‘Valorant’ Bölüm 2’ye gelen yeni ajan Yoru ile tanışın

09 Ocak 2021 20:46 Oyun
‘Valorant’ Bölüm 2’ye gelen yeni ajan Yoru ile tanışın

“Valorant’s” 2. Bölüm 12 Ocak’ta çıkacak ve beraberinde yeni bir savaş geçidi, 1.Bölümün en iyi kozmetiklerinden bazılarını içeren bir görünüm paketi ve en önemlisi Yoru adında yeni bir ajan getiriyor. takımı ve rakiplerin kafasını karıştırmak için tuzaklar kullanıyor.

Yoru’nun yetenekleri şunları içerir:

  • Fakeout: Ses ipuçlarının önemi üzerinde oynayan bir yetenek olan Fakeout, gerçek bir oyuncunun sesini taklit ederek oyuncu tarafından seçilen bir yönde yürüyen sahte ayak seslerini tetikler.
  • Gatecrash: Bu yetenek bir ışınlanma sinyali olarak çalışır. Yoru ya bir ipi ileri atıp bulunduğu yere ışınlayabilir ya da güvenli bir noktaya bırakıp uzaklaştıktan sonra geri ışınlanabilir.
  • Blindside: Bu yeteneği açıklamak önceki ikisine göre daha kolaydır. Sadece bir yüzeye çarptığında etkinleşen bir flaş bombası. Aslında bu, Yoru oyuncularını köşelerde parlamaya veya flaşlarını etkinleştirmeden önce zemine çarpmaya zorlar.
  • Boyutsal Sürüklenme: Yoru’nun nihai yeteneği, onu geçici olarak görünmez ve rakiplerine karşı savunmasız hale getirerek, fark edilmeden yerini değiştirmesine ve yeniden konumlandırmasına veya ileriye göz atmasına izin verir.

Takımlar genellikle “Valorant” da birlikte oynasa da, bazen bir veya birkaç oyuncunun gruptan ayrılması ve rakibi kuşatmaya veya şaşırtmaya çalışmanın değeri vardır. Yoru’nun ışınlanmasına, yanıltıcı tuzak gürültü kaynakları yaratmasına ve rakipleri kör etmesine izin veren yetenekler içeren kiti, onu bu tür oyunlar için ideal bir ajan haline getiriyor. Oyunun geliştiricileri bu beceri setini “Gizli Sızma” olarak adlandırıyor ve hayır, bu bir yazım hatası değil.

Yeni ajanla ilgili bazı ayrıntılar, bu ayın başlarında oyunun Rus yapımı videolarında sızdırıldı ve bazı etkileyicilere ve profesyonel oyunculara onu önceden oynama şansı verildi.

Riot Games’in karakter ürün lideri John Goscicki, “’Gizli Sızma’ fikri yıllardır oynadığımız ama oyuna asla sığamayacağımız bir şey” dedi. “Sıfırdan başlarsak, bir şekilde” Gizli Sızma “fikri etrafında dönen bir Ajan yaratabileceğimizi hissettik.”

Valorant'ın yeni ajanı Yoru, Sızan Düellocu, kendisini yeniden konumlandırmak veya sahte şeyler yaratmak için bir dizi araç kullanıyor.

“Valorant” da her Bölüm üç Perdeden oluşuyor ve her yeni Bölüm yeni bir haritanın girişini işaret ediyordu. Bununla birlikte, Bölüm 1 aslında oyuncuların yeni bir harita talebini karşılamak için erken piyasaya sürülen iki haritanın, Ascent ve Icebox’ın yayınlandığını gördü.

Her Yasa, oyunu oynayarak kazanılan deneyim puanları karşılığında ödüller sunan yeni bir savaş geçişiyle birlikte gelir. Yeni Bölüm 2 savaş bileti 10 dolara mal olacak ve üç yeni görünüm çizgisinin yanı sıra oyuncu kartları, silah arkadaşları, unvanlar ve spreyler içeriyor. Infinity adlı yeni görünüm setlerinden biri, savaş geçişindeki silahlar için bir yenilik olan üç renk çeşidine sahip olacak. Ödeme yapmamayı tercih eden oyuncular, geçiş boyunca aralıklı olarak birkaç ücretsiz ödül almaya devam edecek.

Riot Games’in yapımcısı Preeti Khanolkar, “Her zaman olduğu gibi, oyuncuların ilham almak için sevdiği geçmiş savaş geçidi içeriklerine bakıyoruz ve bunun üzerine inşa etmeye çalışıyoruz,” dedi. “Ayrıca, oyuncuların spreyler aracılığıyla iletişim kurmasının yollarını arıyoruz, bu da bizi ‘Going C’ (en iyi C sitesi olmadığında kullanılır), ‘140 için Yaktı’ (Phantom’u kullandığınız her pişmanlık duyduğunuzda) gibi meta spreyler yapmaya yöneltti. ve “O neydi?” (düşmanlarınızı ve hatta kendinizi sessizce yargılamak için). “

Yoru ve Viper, her ikisi de yeni Bölüm 2 savaş geçişindeki görünümlere sahip silahlar kullanıyor.

Khanolkar, “Ah, her savaş geçişinde her zaman en az bir iltifatta gizlice giriyoruz” dedi. “Aslında, bunda birden çok şey var!”

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...