Şehitlerimizin naaşları Gaziantep’e getirildi

15 Şubat 2021 12:33 Yurt Haber
Şehitlerimizin naaşları Gaziantep’e getirildi

PKK terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit edilen Müslüm Altıntaş ve Adil Kabaklı Gaziantep’e getirildi.

Gaziantep Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Şehitlerimiz Müslüm Altıntaş ve Adil Kabaklı’nın naaşları, Gaziantep Havalimanında dualarla karşılandı. Şehitlerimiz, 16 Şubat Salı Günü ikindi namazına müteakip vatan toprağına emanet edilecektir” bilgisi verildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, “Şehitlerimizin Müslüm ALTINTAŞ ve Adil KABAKLI’nın ailelerinin isteği üzerine yurt dışındaki yakın akrabalarının katılımı için cenaze töreni salı günü ikindi namazı sonrasına ertelenmiştir… Allah rahmet eylesin. Makamları âli olsun. Rabbim ailelerine ve milletimize sabır versin” açıklaması yaptı.

şehit

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu da sosyal medya hesabı üzerinden “Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü.  Şehitlerimizin  16 Şubat Salı Günü ikindi namazına müteakip vatan toprağına emanet edilecektir. Başımız sağ olsun” paylaşımı yaptı.

Ak Parti Gaziantep milletvekili Nejat Koçer, “Masum 13 vatandaşımızı şehit eden hain kalleş ve alçak terör örgütü PKK ile onların içerideki ve dışarıdaki tüm işbirlikçilerini şiddetle lanetliyorum. Şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Milletimizin başı sağ olsun” dedi.

Ak Parti Gaziantep milletvekili Ahmet Uzer, “13 şehidimizin arasında olan kahraman askerlerimizden Müslüm Altındaş ve Adil Kabaklı’ya Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabırlar diliyorum. Mekanları cennet olsun” paylaşımında bulundu.

TBMM İdare Amiri ve Gaziantep milletvekili Ali Şahin ise “Şehit edilen 13 Kardeşimize Rabbimden rahmet ve mağfiret, Kederli ailelerine sabr-ı cemil diliyorum. Bu aziz vatan için şehadetleri, ülkemizin ve milletimizin bu habis kanser hücrelerinden kurtuluşu için vesile olacaktır” paylaşımı yaptı.

Ak Parti Gaziantep milletvekili Mehmet Erdoğan da “Kutsalımız Bayrağımız, var onda Kan, Vatan, İman, Millet var Şeref, Namus var. Canını feda edecek binler var!. Cennet Vatanın yüreği güzel insanları, yiğitleri Vatan size minnettar” ifadelerine yer verdi

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

27 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...