Madonna özel jetiyle üç haftada beş ülkeyi gezdi!

13 Ocak 2021 23:00 Magazin
Madonna özel jetiyle üç haftada beş ülkeyi gezdi!

Covid-19 yasaları açıkça en zenginler için geçerli değil. Madonna, Los Angeles’tan özel jetle Londra’da zorunlu iki haftada kaçtığı iddia edilen beş farklı ülkeyi sadece üç hafta içinde ziyaret edebildi.

Covid-19 ile bağlantılı seyahat kısıtlamalarına rağmen, Madonna gerçek bir dünya gezgini. Gibi birkaç İngiliz medyası tarafından bildirildiği üzereAmerikalı sanatçı Daily Mail, havada 18.000 km’den fazla seyahat etti ve üç hafta içinde beş farklı ülkeyi ziyaret etti. Madonna, 26 yaşındaki arkadaşı Ahlamalik Williams ve beş çocuğuyla birlikte Los Angeles’tan Londra’ya gidecekti.

Birleşik Krallık’a vardıklarında, Madonna ve ailesi, normalde ülkeye her geliş için gerekli olan iki haftalık sınırdan muaf tutulacaktı. Çift, Londra’dan sonra Kenya’yı ziyaret etmeden önce Mısır’ı, ardından çocuklarının geldiği ülke olan Malavi’yi ziyarete gitti. Madonna’nın kişisel fotoğrafçısı Ricardo Gomes da bu aile yolculuğunun bir parçasıydı.

Bir siyasi lider veya kraliyet ailesinin bir üyesi gibi Madonna, Malavi Devlet Başkanı Lazarus Chakewera ile tanıştı ve finanse ettiği bir hastaneyi ziyaret etti. Ayrıca bir yetim okulunu ziyaret etti ve dans okulu Madame X Dans Stüdyolarının açılışını yaptı. Malavi’de kısa bir hafta geçirdikten sonra Madonna ve ailesi Kenya’ya gitti. Instagram’da yerel bir kabileye kendi videosunu yayınladı.

Şarkıcıya yakın kaynaklara göre, kendisi ve ailesi seyahat etmeden önce PCR testlerinden geçmiş olacaktı. Görünüşe göre Madonna ve çocukları bu yolculuğa özel bir jetle çıktı.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

SİYASETTE ÜSLUP KAVGASI

Leyla Gevrek

ALLAH RAHMET EYLESİN

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

17 Ocak 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...