Liege’de ölü bulunan yirmili yaşlarındaki bir Suriyeli

08 Ocak 2021 22:18 Dünya
Liege’de ölü bulunan yirmili yaşlarındaki bir Suriyeli

Liège’de ölü bulunan yirmili yaşlarındaki bir Suriyeli, öfkeli akrabalarının kurbanı gibi görünüyor. Belçika soruşturması bunu hesaba katıyor. Ahlam Yonan’ın (28) yerleştirildiği morg polisler tarafından korunuyor.

3 Ocak’ta Ahlam Yonan’ın kız kardeşi, genç kadının cansız bedenini evinde keşfetti. Kurbanın elleri bağlanmış ve bir kurşunla başından vurulmuştur. Bu arada, silah hala yanında yatağın üstündeydi.

Liège savcılığı, ‘aile içinde bir anlaşma’ hipotezinin en olası göründüğünü doğruluyor. Rahibe Fadja, Suriyeli ailenin beş kardeşinden en az birinin hem Ahlam hem de Fadja’nın Batılı yaşam tarzını beğenmediğini doğruluyor. “Ona göre fahişeler gibiydik,” dedi Fadiah.

 

Ayrıca erkek kardeşlerinden özgür ruhlu yaşam tarzıyla ilgili suçlamalar aldı. “Bir kafede veya gece kulübünde barmen olmak, dışarı çıkmak ve kendi arkadaşını seçmek takdir edilmedi.”

Liège polisi, Ahlam’ın arkadaşlarının onu son bir selamlama yapabileceği morga iki devriye arabası gönderdi. “Hiç kimsenin huzuru bozmaya gelmemesini sağlamak için,” kulağa geliyor, ancak kimse bununla ne anlama geldiğini açıkça söylemek istemiyor.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...