Hollywood yıldızları gibi etkileyici gülümseyin

08 Şubat 2021 17:40 Sağlık ve Yaşam
Hollywood yıldızları gibi etkileyici gülümseyin

Güzel ve etkileyici bir gülümsemenin çoğu kişi tarafından hayal edildiğini vurgulayan Hospitadent Bağcılar şubesi Başhekimi Oğuz KARA, kişiyi görünüşü kadar iletişimsel anlamda da öne çıkaran güzel bir gülüşe, gülüş tasarımı ile sahip olunacağını vurguladı.

Özellikle son yıllarda Hollywood yıldızlarının olağanüstü ve etkileyici gülümsemeleri ile dikkat çekmeye başladığını ve bunun sonucunda “Hollywood Smile” teriminin ortaya çıktığını ifade eden Başhekim Oğuz KARA, hoş bir gülüşe sahip olmanın kişiyi günlük hayatta ve iş hayatında bir adım öne taşıyacağını dile getirdi.

Dişlerde bulunan şekil bozuklukları, çürükler, aşınmalar, renk değişiklikleri ile çenedeki konum ve simetri bozuklukları gibi diş hekimliğini ilgilendiren bazı sorunların yüz görünümünü etkileyerek estetik problemlere neden olduğunu ifade eden Diş Hekimi KARA, bu gibi problemler için diş hekimlerinin çeşitli uygulamalar yaparak estetik problemleri ortadan kaldırabildiğini vurguladı. Özellikle son yıllarda bireylerin diş hekimlerine sadece ağız-diş sağlığı ile ilgili değil, estetik nedenlerle de başvurmaya başladıklarını ekleyerek estetik nedenlerle başvuranların önemli bir kısmının “Hollywood Smile” adlı gülüş tasarımını yaptırmak istediklerini de ekledi.

Dişlerinin görüntüsünden ve gülüşünden memnun olmayan, gülerken kendisini iyi hissetmeyen bireylerin gelişen teknoloji ve estetik diş hekimliği uygulamaları ile artık istedikleri görüntüye sahip olabileceklerini vurgulayan Başhekim KARA, “Herkes hayalindeki gülüşe kavuşabilir.” açıklamalarında bulundu.

Sahip olduğu son teknolojiye uygun donanımı ile gülüş tasarımı da dahil olmak üzere estetik diş hekimi uygulamalarını rahatlıkla yapabildiklerini dile getiren Hospitadent Başhekimi Oğuz KARA, “Hayalinizdeki gülüş sizin gülüşünüz olsun.” diyerek insanların hayal ettikleri gülüşe sahip olabileceklerini vurguladı.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

07 Mayıs 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...