‘Hitman 3’ tam bir malikane cinayeti gizemiyle bıçakladı

08 Ocak 2021 22:05 Oyun
‘Hitman 3’ tam bir malikane cinayeti gizemiyle bıçakladı

“Hitman 3”, adaşı olmasına rağmen cinayetleri işlemekten daha eğlenceli hale getiren çeşitli hedeflerle dolu bir oyundur.

“Hitman” oyunlarında, sadece suikast yapmakla kalmayıp, kendisini barmenden opera sanatçısına, İngiliz dedektife kadar neredeyse her rolü inandırıcı bir şekilde yaşayabilecek kadar gizleyen, genetik olarak gelişmiş bir süper insan olan Ajan 47 olarak oynuyorsunuz. IO Interactive’in yeni “Hitman” oyunları üçlemesi, büyük oyunlarda sahne oyuncusu olarak sessiz suikastçı fikrini benimsiyor. İşin püf noktası ana karakter olmamaktır . Ne olursa olsun her zaman işi bitirir.

Ama sonra Ajan 47 olarak “Hitman 3” te varım, bu malikane görevinde kimi öldürmem gerektiğini tamamen unutuyorum, çünkü gizemli bir gecede ölümü araştırmak için aile tarafından tutulan özel bir dedektif olarak doğaçlama rolüme çok düşmüştüm. ailede. Birden, “Hitman 3”, sürükleyici bir “Knives Out” ve “Clue” tarzı cinayet gizemi bulmaca kutusu haline geldi. Görev, son oyunun bir önizleme yapısıyla test edebildiğimiz ikisinden biri.

Cinayet gizemlerinin çoğu cinayetle veya cesetle başlayabilir. Bu, bir soygun gibi başlar, Ajan 47, Dartmoor Malikanesi’nin dışında, mekanı örter ve içeri girip hedefini, evin hanımını bulmanın bir yolunu bulmaya çalışır. Dakikalar içinde bir oyuncu kendine bir dizi soru soracaktır: Giriş noktaları nerede? Ruh hali nasıl?

"Hitman" oyunlarında, kendini suikast ve gizleme yeteneğine sahip, genetik olarak gelişmiş bir süper insan olan Ajan 47 olarak oynuyorsunuz.

Ve en önemlisi: Gerekçede başka kim var? Güvenlik görevlileri. Aile üyeleri. Emlak görevlileri ve bahçıvanlar. Ve bir de talihsiz özel dedektif var, neden orada olduğundan tam olarak emin değil. Belki işi onun yerine yapabilirim. Önceki oyunlarda olduğu gibi, onu öldürmeyi veya bayıltmayı seçebilirim. Dedektifi ölümcül olmayan yöntemlerle etkisiz hale getirdim, baygın bedenini çalılara sakladım ve dedektif kıyafetlerini ve şapkasını aldım. Voilà, Ajan 47 artık dedektif ve serinin dehası ortaya çıkmaya başlıyor.

Bu görev, çok beğenilen “Hitman” serisini gerçek formuyla tam anlamıyla gerçekleştiriyor: bir bulmaca, işaretle ve tıkla macera oyunu. “Hitman” oyunları, oyunu açan bir Dubai gökdeleninin 150. katındaki lüks parti gibi olayları ve olayları konu alıyor. “Hitman” oyunları her zaman ait olmadığınız yerde olmakla, kimsenin bilmediğinden emin olmak ve sadece hedeflerinizi öldürmekle ilgili olmuştur. Tabii ki, oyunlar doğaçlamaya izin veriyor ve ihtiyaç duyduğunuz veya istediğiniz kadar ikincil hasar yaratabilirsiniz.

Tüm bunlar, oyuncunun farkında olmadan, oyuncudan habersiz, sırrın fantezisini yaratan bu canlı, nefes alan bir alan duygusu yaratmak için yapay zeka ve geliştirici rayları tarafından gerçekleştirilen saat gibi sosyal rutin sistemleri sunma serisinin temeliyle bağlantılı olarak çalışır. vurucu adam biraz daha yaramaz hissettiriyor.

Malikanedeki gardiyanlar, hizmetlilerle flört edecek. Bir aile fotoğrafçısı, ayrıntılı bir portre için hazırlık yapıyor. Ve sonra, derme çatma dedektifiniz tarafından sorgulanacak bütün zengin eksantrik ailesi var. Oyun, tahmin edebileceğinizden daha büyük olan entrika oluşturmak için haritaya yeterince ipucu dağıtır. Tüm bunlar, hedefimle biraz yalnız kalmak için.

IO Interactive'in yeni “Hitman” oyunları üçlemesi, büyük oyunlarda sahne oyuncusu olarak sessiz suikastçı fikrini benimsiyor.

Hataların ve şüpheli iş uygulamalarının ötesinde, “Cyberpunk 2077”, oyuncu olmayan karakter zekası eksikliğinden dolayı geniş çapta eleştirildi. Oyuncular bu NPC’lerin sanki hayatlarını yaşıyormuş gibi günlük rutinlerden geçmesini bekliyorlardı. Bunun yerine, büyük bir şehirde dolaşan zombilerdi. “Hitman” oyunları tam da bu umudu taşıyor. Her seviyedeki hemen hemen her NPC’nin amacı vardır, dikkatlice planlanmıştır ve oyuncunun analiz etmesi ve kullanması için rutinlerden geçmek üzere tasarlanmıştır.

Dartmoor Estate seviyesi o kadar büyük ve iyi yazılmış ki, oyunun son yapıdaki diğer seviyelerinin nasıl üstesinden geleceğini görmek zor. Ancak her birinin bir öncekinden daha büyük olmasını bekleyebiliriz. “Hitman” oyunları, inandırıcı, gündelik alanlarda partileri ve çok sayıda insanı tasvir etme konusunda sektörün en iyisidir. Son iki başlık, Ajan 47’yi devasa hız yollarında NASCAR benzeri olaylara, Paris’teki bir moda şovuna, Mumbai’de bir sivil devrime ve hatta pastoral bir Amerikan banliyösüne kadar götürdü ve hepsi de insanlarla dolu. “Hitman” oyunları, “John Wick” ve “Collateral” gibi filmlerdeki dans partisi sahnelerinin ihtişamına en çok yaklaşan oyunlardır.

Dizi, izleyici kazanmakta zorlandı, ancak yüzyılın başlarında sadık bir takipçisi oldu. “Hitman 3”, bu endüstrinin sunabileceği en akıllı oyunlardan biri olarak serinin nasıl göz önünde saklandığına dair en son örnek.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...