EV SAHİBİ İLE KİRACI ARASINDA KÖPRÜ ; GAYRİMENKUL

27 Nisan 2021 20:44 Haberler
EV SAHİBİ İLE KİRACI ARASINDA KÖPRÜ ; GAYRİMENKUL

Uşak piyasasında birçok ev kiralanmakta bu ev kiralarının miktarını öğrenciler çok fazla ev sahipleri çok uygun görüyor ortak noktayı emlakçı buluyor.

DOĞRU EV SAHİBİ DOĞRU KİRACI

Uşak piyasasında kiralanan evler merkezi ve konum itibari ile öğrenciler için daha çok rehavet görüyor. Evlerin sahipleri tarafından belirlenen kiralar öğrenciler zorladığı düşünülse de ev sahipleri tarafından bu miktar uygun görülmektedir. İki taraf arasında sorunlar olabildiği gibi bu sorunların çözülemeyeceği düşünülmüyor.

Bir çatı altında ortak bir düşünce yapısı ile aracılık konumunu gayrimenkul danışmanları ve emlakçıların üstlendikleri söylenebilir. Gayrimenkul ve emlak şirketi olarak bu konumda doğru ev sahibi ve doğru kiracı olarak adlandırılabilir. İnsanların ne kadar çok öğrenci o kadar çok para düşüncesinin yanlış olduğuna değinen Gayrimenkul Danışmanı Emlak  Danışmanı; ”biz insanlar için daha iyi hizmet vermek ve daha rahat huzurlu bir çatı altında öğrencileri mutlu etmek için uğraşıyoruz bir nevi halkımız ile dışardan gelen öğrencilerimizi birlikte yaşamak ve uyum içinde olmaya, birlik ve beraberlik aşılamaya çalışıyoruz. Onlar bizim geleceğimiz onlara destek olmamız gerektiğini düşünüyorum elimden geldiğince yardımcı olamaya çalışıyorum.” Dedi

PİYASA DA EV YOK KİRACI VAR

Piyasada az ev olması dolayısıyla arz talep sorunu meydana geliyor. Müteahhitler yatırımı azalttığı için pek fazla durgunluk yaşandığı söyleniyor.
İnsanların bu mesleği yapabilmesi için yetenekli, satış konusunda üst düzey olması ve insanlara karşı ikna kabiliyeti gerekliliği aşikar.
Gayrimenkul danışmanları olarak insanların bu meslek üzerine yoğunlaşması onlar için samimi bir rekabet yaratacağı gibi kendilerini geliştireceği de düşünülüyor.
Piyasada bu mesleği usulsüz bir şekilde yapan korsanların durdurulması gerektiğini düşünen gayrimenkul danışmanları bu konuda gerekli müracaatlarda bulunduklarını dile getirip bütün gerekli işlemlerin yapılmasını ve yetkililerin ilgilenmesini istedi.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

05 Ağustos 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...