yatırım etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Ulusoy Un’dan makina yatırımı

15 Mart 2021
Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş, paketleme makinası yatırımı yaptı. Ulusoy Un Sanayi ve Ticaret A.Ş, paketleme makinası yatırımı yaptı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Yu..
Dünya

AB: Çin’le yatırım anlaşması Avrupalı işletmelere daha fazla netlik getirecek”

13 Mart 2021
Avrupa Komisyonu, AB-Çin Yatırım Anlaşması’nın Avrupalı işletmelere daha fazla hukuki netlik sağlayacağını açıkla..
Ekonomi

BUCIM payının % 5’inden fazlasını satın alanlar

10 Mart 2021
BUCIM payının % 5'inden fazlasını satın alanlara ilişkin bildirim yapıldı.  BUCIM payının % 5'inden fazlasını satın alanlara ilişkin bildirim yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) ..
Ekonomi

ESG artık sadece yatırımcıları ilgilendirmiyor

9 Mart 2021
Bir şirkete veya iş fikrine yapılan yatırımın toplumsal etkisini ve sürdürülebilirliğini ölçmeye yarayan 3 temel faktörü ifade eden ESG (Çevresel, Sosyal ve Kurumsal Yönetişim) artık sadece şirket yönetimlerinin ya da yatır..
Ekonomi

İnfo Yatırım, irtibat bürosu açacak

7 Mart 2021
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş, irtibat bürosu açma kararı aldı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirket bünyesinde sermaye piyasası faaliyetinde bulunmak üzere İstanbul'da L..
Ekonomi

İnfo Yatırım’da kayıtlı sermaye tavanı artırımı

6 Mart 2021
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş'nin kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve süre uzatımına ilişkin başvurusu SPK tarafından onaylandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi:''Şirketimiz..
Ekonomi

İnfo Yatırım’da kayıtlı sermaye tavanı artırımı

6 Mart 2021
İnfo Yatırım Menkul Değerler A.Ş'nin kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve süre uzatımına ilişkin başvurusu SPK tarafından onaylandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi..
Ekonomi

Ral Yatırım geçen yılı karla kapattı

6 Mart 2021
Ral Yatırım Holding A.Ş, geçen yılı karla kapattı. Ral Yatırım Holding A.Ş, geçen yılı karla kapattı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Şirket 2020 yılı dördünçü çeyrek dön..
Ekonomi

Ral Yatırım ortaklığı ihaleye katıldı

5 Mart 2021
Ral Yatırım Holding A.Ş'nin ortaklığı ihaleye katıldı. Ral Yatırım Holding A.Ş'nin ortaklığı ihaleye katıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Şirketimiz bağlı ortaklıklar..
Ekonomi

Biotrend Enerji halka arz yolunda

3 Mart 2021
Doğanlar Yatırım Holding A.Ş’nin enerji iştiraki Biotrend Çevre ve Enerji Yatırımları A.Ş.’nin halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu’na yapıldı. Doğanlar Yatırım Holding A.Ş.’nin enerji iştiraki Biotrend Çevre v..
Ekonomi

Osmanlı Yatırım’dan SPK başvurusu

3 Mart 2021
Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş, ana sözleşme tadili için SPK'ya başvurdu. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş, ana sözleşme tadili için SPK'ya başvurdu.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) ya..
Ekonomi

Borusan’da kar payı dağıtımı

2 Mart 2021
Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş, kar payı dağıtacak. Borusan Yatırım ve Pazarlama A.Ş, kar payı dağıtacak.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:''2020 yılı karından verg..
Ekonomi

İşbir Sentetik’ten Hindistan’a fabrika yatırımı

28 Şubat 2021
İşbir Holding bünyesine bağlı İşbir Sentetik, yurtdışında üretime dönük adımlarını kararlılıkla atmaya devam ediyor. İşbir Mewar adındaki ortak girişim modeliyle Hindistan’da ..
Ekonomi

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nda kayıtlı sermaye tavanı artırımı

28 Şubat 2021
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve esas sözleşme değişikliğine ilişkin yönetim kurulu kararı aldı. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş, kayıtlı sermaye tav..
Ekonomi

İntema’da perakende kanal satışları arttı

27 Şubat 2021
İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş'de perakende kanal satışları geçen yıl arttı. İntema İnşaat ve Tesisat Malzemeleri Yatırım ve Pazarlama A.Ş'de perakende kanal satışları geçen yıl arttı. ..
Ekonomi

Generali, 3.5 milyar Euro büyüklüğünde yatırım planı açıkladı

27 Şubat 2021
2021 yılında 190. yaşını kutlayan Generali, COVID-19'un vurduğu Avrupa ve reel ekonomiler özelinde sürdürülebilir toparlanmayı desteklemek amacıyla 5 yılda 3.5 milyar Euro harcanmasını öngören "Fenice 190" yatırım p..
Haberler

HUB Girişim’de finansal yatırımlar kalemi 80.161.000 TL oldu

27 Şubat 2021
HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş'de finansal yatırımlar kalemi 80.161.000 TL oldu.  HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş'de finansal yatırımlar kalemi 80.161.000 TL oldu. ..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...