Yaşam etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

D-Marin “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı

11 Mayıs 2021
Pandemi önlemleri kapsamında uluslararası standartlarda prosedürleri devreye alan D-Marin, “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı. D-Marin, böylelikle pandeminin olumsuz etkilerini ortadan kaldıran, misafirlerinin ..
Sağlık ve Yaşam

Tetra Pak’tan sürülebilir peynir ürünleri için uçtan uca çözümler

11 Mayıs 2021
Dünyanın lider gıda işleme ve paketleme çözümleri şirketi Tetra Pak, tüketiciler tarafından giderek daha çok tercih edilen sürülebilir peynir kategorisinde, gıda üreticileri için işlemeden paketlemeye kadar sunduğu uçtan uc..
Sağlık ve Yaşam

Aşkta engel tanımayanlar için yepyeni bir lezzet

10 Mayıs 2021
Aşkın markası Cornetto’nun üç farklı lezzetten oluşan, “Cornetto Gül Aşkına” adını verdiği yeni serisiyle heyecan dolu bir yaza hazır olun!Her yaz yeni lezzetleriyle büyüleyen Cornett..
Sağlık ve Yaşam

Ramazan Bayramı’nı sağlıklı geçirmek için 5 öneri

10 Mayıs 2021
Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor. Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor...
Sağlık ve Yaşam

Koca, illere göre her 100 bin kişide görülen haftalık vaka sayılarının yer aldığı tabloyu açıkladı

10 Mayıs 2021
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1-7 Mayıs illere göre haftalık vaka sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. 100 bin kişiye düşen vaka sayısının en çok olduğu iller; İstanbul (359,99), Tekirdağ (318,48) Zonguldak (309,..
Sağlık ve Yaşam

Kilo vermeyi zorlaştıran 7 neden

10 Mayıs 2021
Diyetisyen ve Yaşam Koçu Tuğba Yaprak konu ile ilgili bilgiler verdi. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya göre en riskli 10 hastalık listesinde yer alan obezite, başlı başına evrensel olarak sorun haline gelmiştir. Teknoloji çağın..
Sağlık ve Yaşam

Dünyaca ünlü atletlere ev sahipliği yapacak

28 Mart 2021
​Argeus Travel & Events ve Ahmet Arslan tarafından, Merrell’ın isim sponsorluğunda 3 Nisan 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Merrell Alanya Ultra Trail 2021, dünyaca ünlü atletlere ev sahipliği yapacak. ..
Sağlık ve Yaşam

‘Gezegeni Yaşatmak’ için bir saatliğine ışıklarını kapattı

28 Mart 2021
QNB Finansbank, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından 2007 yılından bu yana dünya çapında gerçekleştirilen Dünya Saati etkinliğine destek olmak için başta Kristal Kule olmak üzere diğer binalarındaki tüm dekora..
Sağlık ve Yaşam

Bakır, gümüş ve altının işıltısı tencere setlerine yansıdı

26 Mart 2021
Anadolu mutfak medeniyetlerinden esinlenerek üretilen Kadı Kızı, mutfakta en çok ihtiyaç duyulan tencere setlerini müşterilerinin deneyimine sunuyor.Anadolu mutfak medeniyetlerind..
Haberler

“Yaratıcı endüstriler, ekonomik ve sosyal toparlanmayı hızlandırabilir”

25 Mart 2021
Zorlu Holding’in Zorlu PSM ile birlikte dijitalleşme üzerine merak uyandırmak ve disiplinlerarası diyalog geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Digilogue’un Future Tellers/Gelecek Anlatıcıları serisinin, pandemi döneminde Z..
Sağlık ve Yaşam

Az bilinen ve tadı damakta kalan yöresel lezzetler

25 Mart 2021
Gastronomi, yemek kültürü, yöresel lezzetler söz konusu olduğunda; dünyanın en zengin ve iştah kabartan mutfakları arasında yer alan ülkemizde, her şehir kendine özgü bir damak mirası taşıyor. ..
Sağlık ve Yaşam

Göz çevresinde ameliyatsız ve konforlu estetik

24 Mart 2021
Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer konu ile ilgili bilgiler verdi.Plasma Enerjisi, yumuşak cerrahi sistemi olarak adlandırılır. Uygulama cerrahi kozmetik prosedürlere alternatif ..
Sağlık ve Yaşam

E-ticarette en çok yapılan 20 hata

24 Mart 2021
Pandemi başladıktan itibaren bugüne kadar küçüklü büyüklü 40 bin yeni e-ticaret sitesi açıldığını ifade eden TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, “Pandemiyle beraber e-ticaret s..
Ekonomi

Pandemiyi fırsata çevirdi

23 Mart 2021
KPMG’nin hazırladığı ‘Pulse of Fintech’ raporu yayımlandı. Küresel fintech ekosisteminin 2020 yılının ikinci yarısındaki performansını inceleyen rapora göre geçen yılın ikinci yarısındaki küresel fintech yatırımı ilk yarıda..
Haberler

100 bin nüfusta en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop’ta oldu

23 Mart 2021
Koranavirüs salgınında, 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu. 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, s..
Sağlık ve Yaşam
Sağlık ve Yaşam

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

05 Ağustos 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...