Yaşam etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık ve Yaşam

Dünyaca ünlü atletlere ev sahipliği yapacak

28 Mart 2021
​Argeus Travel & Events ve Ahmet Arslan tarafından, Merrell’ın isim sponsorluğunda 3 Nisan 2021 Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan Merrell Alanya Ultra Trail 2021, dünyaca ünlü atletlere ev sahipliği yapacak. ..
Sağlık ve Yaşam

‘Gezegeni Yaşatmak’ için bir saatliğine ışıklarını kapattı

28 Mart 2021
QNB Finansbank, Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF) tarafından 2007 yılından bu yana dünya çapında gerçekleştirilen Dünya Saati etkinliğine destek olmak için başta Kristal Kule olmak üzere diğer binalarındaki tüm dekora..
Sağlık ve Yaşam

Bakır, gümüş ve altının işıltısı tencere setlerine yansıdı

26 Mart 2021
Anadolu mutfak medeniyetlerinden esinlenerek üretilen Kadı Kızı, mutfakta en çok ihtiyaç duyulan tencere setlerini müşterilerinin deneyimine sunuyor.Anadolu mutfak medeniyetlerind..
Haberler

“Yaratıcı endüstriler, ekonomik ve sosyal toparlanmayı hızlandırabilir”

25 Mart 2021
Zorlu Holding’in Zorlu PSM ile birlikte dijitalleşme üzerine merak uyandırmak ve disiplinlerarası diyalog geliştirmek amacıyla hayata geçirdiği Digilogue’un Future Tellers/Gelecek Anlatıcıları serisinin, pandemi döneminde Z..
Sağlık ve Yaşam

Az bilinen ve tadı damakta kalan yöresel lezzetler

25 Mart 2021
Gastronomi, yemek kültürü, yöresel lezzetler söz konusu olduğunda; dünyanın en zengin ve iştah kabartan mutfakları arasında yer alan ülkemizde, her şehir kendine özgü bir damak mirası taşıyor. ..
Sağlık ve Yaşam

Göz çevresinde ameliyatsız ve konforlu estetik

24 Mart 2021
Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer konu ile ilgili bilgiler verdi.Plasma Enerjisi, yumuşak cerrahi sistemi olarak adlandırılır. Uygulama cerrahi kozmetik prosedürlere alternatif ..
Sağlık ve Yaşam

E-ticarette en çok yapılan 20 hata

24 Mart 2021
Pandemi başladıktan itibaren bugüne kadar küçüklü büyüklü 40 bin yeni e-ticaret sitesi açıldığını ifade eden TOBB E-ticaret Meclisi Üyesi, Ticimax E-ticaret Sistemleri Kurucusu Cenk Çiğdemli, “Pandemiyle beraber e-ticaret s..
Ekonomi

Pandemiyi fırsata çevirdi

23 Mart 2021
KPMG’nin hazırladığı ‘Pulse of Fintech’ raporu yayımlandı. Küresel fintech ekosisteminin 2020 yılının ikinci yarısındaki performansını inceleyen rapora göre geçen yılın ikinci yarısındaki küresel fintech yatırımı ilk yarıda..
Haberler

100 bin nüfusta en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop’ta oldu

23 Mart 2021
Koranavirüs salgınında, 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu. 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, s..
Sağlık ve Yaşam
Sağlık ve Yaşam
Bilim ve Teknoloji
Sağlık ve Yaşam

Cildinizde bahar esintisi

21 Mart 2021
Baharın tadını doya doya çıkarmak istiyoruz ama bazen alerjiler buna izin vermiyor.Polenlerden kaynaklanan nezle, göz kızarıklıkları, yanmaları, kaşıntılar baharı zehir edebiliyor. İsve..
Sağlık ve Yaşam

50 bin fidan ile 5 orman oluşturuluyor

19 Mart 2021
Kaynağından gelen saflıkla hayat bulan Kuzeyden, Orman Genel Müdürlüğü ile birlikte Dünya Su Günü’nde ağaçlandırma çalışması başlatıyor.Yaşamın devamlılığını sağlayan en önemli etkenlerde..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi sürecinde doktorunuza online danışın

18 Mart 2021
Pandemi sürecinde hastane imkanlarının Covid-19 dışındaki sağlık hizmetlerine yeterli gelmemesi ve hastaların da tedbir amaçlı olarak bu sağlık tesislerinden uzak durma eğiliminde olması sonucu önemini arttıran teletıp hizm..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...