Uşak etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

EV SAHİBİ İLE KİRACI ARASINDA KÖPRÜ ; GAYRİMENKUL

27 Nisan 2021
Uşak piyasasında birçok ev kiralanmakta bu ev kiralarının miktarını öğrenciler çok fazla ev sahipleri çok uygun görüyor ortak noktayı emlakçı buluyor. DOĞRU EV SAHİBİ DOĞRU KİRACIUşak piyasası..
Haberler

Kadın Futbolunun Uşak Serüveni Beyler Bırakın da Futbol Oynayalım

24 Nisan 2021
Kadın Futbolunun Uşak Serüveni Beyler Bırakın da Futbol OynayalımUşak'ta kadın futbolunun temelleri 13.04.2019 Cumartesi günü yapılan antrenmanla atıldı. Uşak kadın takımı, eski Uşakspor futbolcusu günümüzün genç tekni..
Haberler

Trafik Lambası Sorunu hayatı zora sokuyor

22 Nisan 2021
Ünalan Mahallesi, Barbaros ve Eser Caddelerinin kesiştiği kavşakta trafik lambası olmaması günlük hayatı zorlaştırıyor. Uşak, Ünalan Mahallesi, Barbaros ve Eser Caddelerinin birleşim noktası olan dört yolda trafik..
Kültür Sanat

Kitaplara açılan ilk kapı

21 Nisan 2021
Uşak’ın ilk kütüphanesi Karaali Camii bahçesinde bulunan Müderris Hacı Ahmet Okur Efendi Kütüphanesi'dir. Uşak'ın eğitim seviyesi kütüphanenin yapıldığı zamanlarda oldukça iyiydi. Yetiştirdiği bilgili insanlarla k..
Haberler

Öğrenciler yoldan rahat geçemiyor

21 Nisan 2021
Uşak Lisesi öğrencilerinin büyük sıkıntısı olan üst geçidin olmaması onlar için büyük bir tehdit arz ediyor. Uşak Merkez’de bulunan Uşak Lisesi, otoyol güzergahı üzerinde olma sebebiyle öğrencilerin, öğretmenlerin..
Kültür Sanat

Uşak’ın popüleri

20 Nisan 2021
Uşak'ı tanımak isteyenlerin en uğrak mekanı olan Uşak Ulubey Kanyonu dünyanın en büyük ikinci kanyonu olması özelliğiyle popülerdir.  Dünyanın en büyük kanyonu olan Arizona eyaletinde bulunan Büyük Kanyon..
Bilim ve Teknoloji

Dünyanın en büyüklerinden

20 Nisan 2021
Uşak Ulubey Kanyonu , Arizona eyaletinde bulunan Büyük Kanyon’dan ( Grand Canyon ) sonra dünyanın en büyük ikinci kanyonudur.  Uzunluğu 45 kilometreyi aşan Uşak Ulubey Kanyonu’nun derinliği 50 ile 170 met..
Haberler

Uşak’ın tek boks hakemi

19 Nisan 2021
19 yaşında boks hakemi olan Ahmet Alp Kucak Uşak bölgesinin tek boks hakemi. Boksun amatör olarak sürdürüldüğü Uşak’ta, Ahmet K. gençlere yeni bir iş alanı açmakta kararlı. Ahmet Alp Kucak hen..
Eğitim

Uşak’ta yabancı öğrenci uyruklu öğrenci problemleri

19 Nisan 2021
Uşak Üniversitesi’nde 59 ülkeden 2622 yabancı uyruklu öğrenci eğitim görüyor bu öğrencilerin Uşak’ta yaşadığı sorular ve problemler nelerdir? Uşak Üniversitesi’nde 59 ülkeden 2622 öğrenc..
Kültür Sanat

Uşak’ın Güzide sembolü: Kanatlı Denizatı

18 Nisan 2021
Uşak Müzesinde bulunan Kanatlı Denizatı broşu geçtiğimiz yıllarda sahtesiyle yer değiştirilip sırra kadem basmıştı. Som altın olduğu için eritilip başka araçlar ve takılarda kullanılması korkusu devlet yetkilileri tarafından 6 y..
Politika

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerine canlı bağlantı yaptı

25 Ocak 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti 7. Olağan Denizli, Mersin, Uşak il kongrelerinde konuştu.  Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;AK Parti'nin kongre süreçle..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

07 Mayıs 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...