SPK etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Prizma Pres Matbaacılık’tan SPK başvurusu

13 Mart 2021
Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı geçerlilik tarihinin güncellemesine ilişkin SPK'ya başvurdu. Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş, ..
Ekonomi

Karsan’ın SPK başvurusuna onay

9 Mart 2021
Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş'nin esas sözleşme değişikliğine ilişkin SPK başvurusu onaylandı. Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş'nin esas sözleşme değişikliğine ilişkin SPK başvurusu onaylandı.Kamuyu..
Ekonomi

Osmanlı Yatırım’dan SPK başvurusu

3 Mart 2021
Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş, ana sözleşme tadili için SPK'ya başvurdu. Osmanlı Yatırım Menkul Değerler A.Ş, ana sözleşme tadili için SPK'ya başvurdu.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) ya..
Ekonomi

Akmerkez Gayrimenkul’den SPK başvurusu

2 Mart 2021
Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, esas sözleşme tadiline ilişkin SPK başvurusu yapacak. Akmerkez Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, esas sözleşme tadiline ilişkin SPK başvurusu yapacak.K..
Ekonomi

Arena Bilgisayar’dan SPK başvurusu

28 Şubat 2021
Arena Bilgisayar Sanayi ve Ticaret A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı süre uzatımı için SPK'ya başvurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şöyle denildi:''Şirket esas sözleşmesinin..
Ekonomi

Ford Otomotiv’e SPK onayı

21 Şubat 2021
Ford Otomotiv Sanayi A.Ş, esas sözleşme değişikliği için SPK onayı aldı.  Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada öyle denildi:''Yönetim kurulumuzun 13 Ocak 2021 tarihli k..
Ekonomi

SPK işlem yasağı nedeniyle pay duyurusu

17 Şubat 2021
SPK işlem yasağı nedeniyle pay duyurusu yapıldı. SPK işlem yasağı nedeniyle pay duyurusu yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre, Sermaye Piyasası Kurulu kararı doğrultusunda borsalard..
Ekonomi

Prizma Pres Matbaacılık’ın başvurusu SPK tarafından olumsuz karşılandı

14 Şubat 2021
Prizma Pres Matbaacılık Yayıncılık Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin başvurusu SPK tarafından olumsuz karşılandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Şirketimizin 75.000.000 TL tutarındaki kayıtlı serma..
Ekonomi

Trabzonspor’un SPK başvurusuna onay

20 Ocak 2021
Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş'nin esas sözleşme tadil metni SPK tarafından onaylandı. ..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...