son dakika etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

İBB’den Beşiktaş’ı güzelleştirecek proje

9 Mayıs 2021
İBB, kent içi trafiğin en yoğun hissedilen bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta üst geçit ve meydan düzenlemesi gerçekleştiriyor. Altı etap halinde yapılan çalışmalar 40 gün sürecek.  İstanbul..
Kültür Sanat

Hatı: “Tiyatrocular olarak pandemi dönemini bizim gözümüzden görmelisiniz”

9 Mayıs 2021
Noviembre doğaçlama tiyatrosu oyuncularından Özercan Hatı, pandemi döneminde tiyatro hakkında açıklamada bulundu. Hatı “Bizler tiyatroculuğa ticari amaçla girmedik, bizimkisi bir gönül ilişkisi gibi” dedi  No..
Sağlık ve Yaşam

Büyük tehlike ekmek israfı artıyor!

26 Nisan 2021
Son zamanlarda Türkiye’de ekmek fiyatlarının zamlanması çok konuşuluyor. TÜİK verilerine Türkiye’de günde 12.000.000 ekmek çöpe atılarak israf ediliyor. Uşak’ta ise 148.000 ekmek kullanılmayarak ziyan ediliyor. Uş..
İlginç Bilgiler

Gençler yurt dışını neden tercih ediyor

22 Nisan 2021
Toplumumuzun gençler üzerindeki baskısı arttıkça gençler kaçmaya meyilli oluyor. Günümüz toplumundaki insanların, gençler üzerindeki etkilerinin hiç farkında olmaması önemli sorun teşkil etmektedir. Üniversite oku..
Haberler

4 haftalık tam kapanma şart

6 Nisan 2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi Bilim Kurulu “kontrollü normalleşme”nin ardından ektisini arttıran COVID-19 küresel salgınıyla ilgili bir açıklama yaparak salgınının baskılanmasına yönelik önerilerini paylaştı.Bilim..
Kültür Sanat

Soyer: Değerleri pekiştiren kıymetli bir eser

24 Mart 2021
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Türkiye ile Yunanistan arasında 1923 yılındaki nüfus mübadelesi anlaşmasının sosyal alandaki yansımalarını anlatan anıtın açılışını yaptı. Buca Kasaplar Meydanı'nda yerini alan "Memleket..
Haberler

Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nde yeni yönetim belli oldu

24 Mart 2021
Tunç Soyer yönetim kuruluna seçildiAvrupa çapında 150 binin üzerinde yerel ve bölgesel yönetimi temsil eden Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi’nin 40. oturumu küresel salgın nedeniyle çevrim içi yapıld..
Bilim ve Teknoloji

CHP’li belediye başkanları su gündemini tartışacak

22 Mart 2021
“Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi” İzmir’de başladı CHP’li belediye başkanları su gündemini tartışacakTürkiye’nin su gündemini masaya yatıracak iki günlük “Kentlerde Sürdürülebilir Su P..
Sağlık ve Yaşam

Soyer: “Dünyanın yeni şehirlerini tasarlamak için yola çıktık”

19 Mart 2021
Soyer: “Dünyanın yeni şehirlerini tasarlamak için yola çıktık”Kentin ekonomisini, doğayı koruyarak büyütme hedefi taşıyan İzmir Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek İzmir’in Doğayla Uyumlu Ya..
Sağlık ve Yaşam

İzmir büyük buluşmaya hazırlanıyor

18 Mart 2021
Türkiye’nin su gündemi 22 – 23 Mart tarihlerinde CHP’li 11 Büyükşehir Belediye Başkanı’nın katılımıyla İzmir’de tartışılacak. Su yönetimine yönelik başlıkların ele alınacağı “Kentlerde Sürdürülebilir Su Politikaları Zirvesi”nde CHP’..
Bilim ve Teknoloji

“Sulu Radyant Panelleri” Çukurova Isı güvencesiyle Türkiye’de

17 Mart 2021
Çukurova Isı, İtalyan Sabiana ile “sulu radyant panel” ürünleri için distribütörlük anlaşması imzaladığını duyurdu. Anlaşma kapsamında Çukurova Isı, 81 ili kapsayan geniş bayi ağı ile Sabiana’nın “sulu radyant panel..
Haberler

HDP’nin kapatılması istemiyle dava açıldı

17 Mart 2021
Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne dava açtı.Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı, HDP'nin kapatılması istemiyle Anayasa Mahkemesi'ne dava aç..
Bilim ve Teknoloji

Turuncu Çember SunExpress ile uçuşa geçti

16 Mart 2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin İzmir Vakfı ortaklığı ile başlattığı Turuncu Çember hijyen sertifikası uygulamasında sertifika almaya hak kazanan ilk havayolu firması SunExpress oldu.İzmir Büyükşehir Belediyesi, geçtiği..
Eğitim

İzmir Büyükşehir Belediyesi eğitim programı için ödenecek tutarı açıkladı

15 Mart 2021
9 ay sürecek eğitim programı için ödenecek tutar 90 bin TL’dirYaşamı her anlamda olumsuz yönde etkileyen pandemi sürecinde ihtiyaç duyan tüm toplum kesimlerine destek sağlamak üzere görev yapan İzmir Büyükşehir Belediye..
Spor

Galatasaray’da atama

10 Mart 2021
Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'de atama yapıldı.  Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar A.Ş'de atama yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açık..
Kültür Sanat

İzmir Büyükşehir Belediyesi sanatçıyla “El Ele”

10 Mart 2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi pandemi nedeniyle zor günler geçiren sanatçılara desteğini sürdürüyor. Büyükşehir pandemiden etkilenen sanatçıları Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’nin bünyesinde bir araya getirerek El Ele Müzik Orkestra..
Haberler

Yeni Akşehir Otogarı Hızla Yükseliyor

10 Mart 2021
Konya Büyükşehir Belediyesi, Akşehir’e kazandırılacak olan yeni otogarın yapım çalışmalarını sürdürüyor. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yatırım programı kapsamında ilçelere hizmet götürmeye ..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

14 Haziran 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...