Sağlık etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

D-Marin “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı

11 Mayıs 2021
Pandemi önlemleri kapsamında uluslararası standartlarda prosedürleri devreye alan D-Marin, “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı. D-Marin, böylelikle pandeminin olumsuz etkilerini ortadan kaldıran, misafirlerinin ..
Sağlık ve Yaşam

Tetra Pak’tan sürülebilir peynir ürünleri için uçtan uca çözümler

11 Mayıs 2021
Dünyanın lider gıda işleme ve paketleme çözümleri şirketi Tetra Pak, tüketiciler tarafından giderek daha çok tercih edilen sürülebilir peynir kategorisinde, gıda üreticileri için işlemeden paketlemeye kadar sunduğu uçtan uc..
Sağlık ve Yaşam

Aşkta engel tanımayanlar için yepyeni bir lezzet

10 Mayıs 2021
Aşkın markası Cornetto’nun üç farklı lezzetten oluşan, “Cornetto Gül Aşkına” adını verdiği yeni serisiyle heyecan dolu bir yaza hazır olun!Her yaz yeni lezzetleriyle büyüleyen Cornett..
Sağlık ve Yaşam

Ramazan Bayramı’nı sağlıklı geçirmek için 5 öneri

10 Mayıs 2021
Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor. Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor...
Sağlık ve Yaşam

Koca, illere göre her 100 bin kişide görülen haftalık vaka sayılarının yer aldığı tabloyu açıkladı

10 Mayıs 2021
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1-7 Mayıs illere göre haftalık vaka sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. 100 bin kişiye düşen vaka sayısının en çok olduğu iller; İstanbul (359,99), Tekirdağ (318,48) Zonguldak (309,..
Sağlık ve Yaşam

Kilo vermeyi zorlaştıran 7 neden

10 Mayıs 2021
Diyetisyen ve Yaşam Koçu Tuğba Yaprak konu ile ilgili bilgiler verdi. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya göre en riskli 10 hastalık listesinde yer alan obezite, başlı başına evrensel olarak sorun haline gelmiştir. Teknoloji çağın..
Sağlık ve Yaşam

Sağlık sektöründe, Turquality destekleri nelerdir?

14 Nisan 2021
Turquality, ülkemizin devlet destekli ilk marka programıdır. Hem teşvik, hem değer oluşturan bir iş modeli olduğu için, ürün ve hizmet üreten tüm sektörler tarafından yoğun ilgi görüyor. Son dönemlerde iş süreçlerini uçtan uca d..
Ekonomi

Akademisyenler araştırdı; çiftçiler ne istiyor?

30 Mart 2021
13 bin yıllık halini koruyabildiği için Antik Buğday Grubu olarak adlandırılan grubun içinde yer alan, genetiği ile oynanıp evcilleştirilmemiş Kars’ın Kavılca Buğdayı üzerine çalışan Boğaziçi Üniversitesi öğretim üy..
Haberler

Aşılamada yeni gruba geçiliyor

27 Mart 2021
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, aşılamada yeni programa geçeceklerini bildirdi.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, aşılamada yeni programa geçeceklerini bildirdi.Koca, sosyal medya he..
Sağlık ve Yaşam

Az bilinen ve tadı damakta kalan yöresel lezzetler

25 Mart 2021
Gastronomi, yemek kültürü, yöresel lezzetler söz konusu olduğunda; dünyanın en zengin ve iştah kabartan mutfakları arasında yer alan ülkemizde, her şehir kendine özgü bir damak mirası taşıyor. ..
Sağlık ve Yaşam

Göz çevresinde ameliyatsız ve konforlu estetik

24 Mart 2021
Göz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Hakan Yüzer konu ile ilgili bilgiler verdi.Plasma Enerjisi, yumuşak cerrahi sistemi olarak adlandırılır. Uygulama cerrahi kozmetik prosedürlere alternatif ..
Ekonomi

Pandemiyi fırsata çevirdi

23 Mart 2021
KPMG’nin hazırladığı ‘Pulse of Fintech’ raporu yayımlandı. Küresel fintech ekosisteminin 2020 yılının ikinci yarısındaki performansını inceleyen rapora göre geçen yılın ikinci yarısındaki küresel fintech yatırımı ilk yarıda..
Haberler

100 bin nüfusta en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop’ta oldu

23 Mart 2021
Koranavirüs salgınında, 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu. 100 bin nüfusa göre, en çok vaka Kastamonu, en az ise Sinop'ta oldu.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, s..
Sağlık ve Yaşam

Bu kampta obezite hastaları keyifle kilo veriyor

22 Mart 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin obezite kampı, kilo verme mücadelesi içinde olan vatandaşlar için vazgeçilmez duraklardan birisi haline geldi. 1 hafta aralıklarla farklı katılımcılara ev sahipliği yapan B..
Sağlık ve Yaşam
Sağlık ve Yaşam
Sağlık ve Yaşam

Koronavirüs salgınında vaka sayısı 20 bin 428’e ulaştı

21 Mart 2021
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu paylaştı.Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı açı..
Sağlık ve Yaşam

Cildinizde bahar esintisi

21 Mart 2021
Baharın tadını doya doya çıkarmak istiyoruz ama bazen alerjiler buna izin vermiyor.Polenlerden kaynaklanan nezle, göz kızarıklıkları, yanmaları, kaşıntılar baharı zehir edebiliyor. İsve..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

14 Haziran 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...