pandemi etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık ve Yaşam

Pandemi tedbirleri sürüyor

6 Mart 2021
İçişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Covid- 19 salgını ile mücadelede kontrollü normalleşme dönemine geçmiş bulunmaktayız. Covid- 19 salgını ile mücadelede kontrollü normalleşme dönemine geçmiş bulunmaktayız. Yeni süreçte il..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi döneminde maskene ve egzamaya dikkat

2 Mart 2021
Koronavirüs pandemisiyle beraber maskeler son 1 yıldır hayatın bir parçası haline geldi. Covid-19 enfeksiyonuna yakalanmamak için maske kullanımı büyük önem taşıyor. Bazen gün boyunca takılması gereke..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi süreci cinsel isteği azalttı

19 Şubat 2021
Pandemi sürecinde sürekli aynı  evde bulunmak, yaşamın rutine binmesi, özel alan ihtiyacının artması ve kişisel bakımın azalması gibi nedenler partnerler arasındaki cinsel ilgiyi düşürdü. Sağl..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi hamileliğinde doğru sanılan 10 yanlış

19 Şubat 2021
Covid-19 enfeksiyonuna yakalanmak herkes için kaygı verici. Ancak öyle bir grup var ki onlar sadece kendileri için kaygılanmıyor, henüz doğmayan bebeklerinin de sağlığından endişe ediyorlar. Covid-19 ..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi süreci yeme alışkanlıklarımızı da değiştirdi

17 Şubat 2021
Korona virüs salgını ile birlikte içinde bulunduğumuz zorlu dönem yeme alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Korona virüs salgını ile birlikte içinde bulunduğumuz zorlu dönem yeme alışkanlıklarımızı da değiştirdi. Toplumd..
Sağlık ve Yaşam

Pandemiden sonra gayrimenkulde fark yaratan kazanır

15 Şubat 2021
Covid-19 salgını ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de şirketlerin bir çoğu evden çalışma modeline geçti. “Evler Office – home a dönüşüyor, gayrimenkulde yeni trend başlıyor”Covid-19 salgını ile birl..
Haberler

Pandeminin getirdiği 5 yeni alışkanlık

12 Şubat 2021
Tüm dünyayı etkisine almayı sürdüren pandeminin hayatımıza birçok yeni alışkanlık getirdiği de aşikar.  Tüm dünyayı etkisine almayı sürdüren pandeminin hayatımıza birçok yeni alışkanlık getir..
Dünya

Çin’de uzaktan çalışan kişi sayısı 350 milyona ulaştı

12 Şubat 2021
Çin’de uzaktan çalışanların sayısı, 2020 yılı sonu itibarıyla 346 milyona ulaştı.  Bu sayı, Çin’de internetin gelişmesi konusunda açıklanmış çok yeni bir rapora göre, ülkedeki toplam internet..
Sağlık ve Yaşam

Pandemiden çıkış panelleri başlıyor

12 Şubat 2021
İstinye Üniversitesi tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek Pandemiden Çıkış Panelleri, Covid-19 aşılarının tüm yönleriyle konuşulacağı ilk bölümle başlıyor. İstinye Üniversitesi tarafından düzenlenen Pand..
Eğitim

AÇEV, pandemi döneminde oyun kutuları ile çocukların yanında

11 Şubat 2021
Yüz yüze eğitim programlarıyla her yıl binlerce aileye ulaşan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), pandemi sürecinde çocukları ve ebeveynleri destekleyebilmek için çalışmalarına yeni bir uzaktan eğitim programı ekledi...
Dünya

COVID-19 hastalığı kasım 2019’da Fransa’da görülmüş olabilir

11 Şubat 2021
Fransız Ulusal Sağlık ve Tıbbi Araştırma Enstitüsü (INSERM) tarafından yapılan yeni bir araştırmaya göre, COVID-19'a neden olan virüs SARS-CoV-2, Kasım 2019'da Fransa'da görülmüş olabilir. Araştırmacılar, 4 Kasım 2019..
Sağlık ve Yaşam

Pandemide koşuyla kendimizi daha enerjik hissettik

9 Şubat 2021
adidas, enerji geri dönüşümü ve konfor sağlayan Boost yastıklama teknolojisine sahip ikonik spor ayakkabısı ULTRABOOST’u yeniden tasarlarken bir de araştırmaya imza attı. Enerji geri dönüşümünü artırıp silüetini başta..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi sürecinde hastaneye gitme alışkanlıkları değişti

8 Şubat 2021
Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını birçok alışkanlığı değiştirdiği gibi sağlık hizmeti alışkanlıklarında da köklü değişikliklere neden oldu.  Covid-19 nedeni ile hastaneler 2020 ..
Sağlık ve Yaşam

Koronavirüs salgınında vaka sayısı 6 bin 670’e ulaştı

7 Şubat 2021
Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Twitter hesaybından yaptığı açıklamada, Türkiye'nin günlük koronavirüs tablosunu paylaştı. Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Twitter hesaybından yaptığı açıklamada, T..
Bilim ve Teknoloji

Hesap ele geçirme olayları 2019’a kıyasla yüzde 20 oranında arttı

4 Şubat 2021
Kaspersky Fraud Prevention tarafından hazırlanan rapora göre, 2020'de finans sektöründeki her iki hileli işlemden biri hesap ele geçirmeye karşılık geldi.  ..
Ekonomi

Egeli ihracatçılar pandemiye dijital ayak izini bıraktı

4 Şubat 2021
Covid-19 virüsü, insanlığın sağlığını tehdit etmesinin yanında, pek çok alışkanlığını da değiştirdi. Teknolojinin gelişimiyle hız kazanan dijitalleşme ve e-ticaret pandemiyle birlikte boyut atladı. &n..
Bilim ve Teknoloji

Siber zorbalık pandemide %81 arttı

3 Şubat 2021
Koronavirüs salgını, dünyayı benzeri görülmemiş bir belirsizlik, finansal istikrarsızlık ve kaos ile baş başa bıraktı.  Koronavirüs salgını, dünyayı benzeri görülmemiş bir belirsizlik, finansal istikr..
Sağlık ve Yaşam

Pandemi,kentleri çocuklara uygun olarak tasarlamak için fırsat

3 Şubat 2021
Danimarka İstanbul Başkonsolosluğu Ticaret Ataşeliği’nin ev sahipliğindeki ‘Nordic Talks –The Cities and Architecture for the Kids in the Light of COVID-19’ webinarında salgın sonrasında şehirlerin çocuklar için nasıl yenid..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

07 Mart 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...