KAP etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Altın yeşilde bir seansı geride bıraktı

25 Mart 2021
Altın iki günlük satışının ardından yeşilde bir kapanış yapmayı başararak toparlanma yönünde hareket etmiş oldu.Dünkü seansa 1727 dolar/ons seviyesinde başlayan sarı maden, seans boyu dar..
Ekonomi

Federal Mogul’dan kar dağıtımı

25 Mart 2021
Federal-Mogul İzmit Piston ve Pim Üretim Tesisleri A.Ş, kar payı dağıtımı yapacak.Federal-Mogul İzmit Piston ve Pim Üretim Tesisleri A.Ş, kar payı dağıtımı yapacak.Kamuyu Aydınlatma P..
Ekonomi

Milpa, kar payı dağıtmayacak

25 Mart 2021
Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş, kar dağıtmayacak.Milpa Ticari ve Sınai Ürünler Pazarlama Sanayi ve Ticaret A.Ş, kar dağıtmayacak.Kamuyu Aydınlatma Platf..
Ekonomi

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde tarımda yeni vizyon konuşuldu

24 Mart 2021
Komili sponsorluğunda, ilk günün son oturumu olan “Tarımda Yeni Vizyon” da tarımın geleceğine yönelik atılacak adımlar ve stratejiler ele alındı.Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk gün kap..
Ekonomi

Fon unvanı değişikliği

24 Mart 2021
Borsa İstanbul A.Ş'de fon unvanı değişikliği yapıldı.Borsa İstanbul A.Ş'de fon unvanı değişikliği yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi:''D..
Ekonomi

VakıfBank’tan, görüntülü çağrı merkezinde işaret dili hizmeti

23 Mart 2021
Dijitalleşmedeki gücünü engelleri kaldırmak için kullanan VakıfBank, işitme engelli müşterileri için görüntülü çağrı merkezinde işaret diliyle hizmet dönemini başlattı.Her kesimin her zam..
Ekonomi

Yeni fon kodu duyurusu

23 Mart 2021
Borsa İstanbul A.Ş, yeni fon kodu duyurusu yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:''Osmanlı Portföy Yönetimi A.Ş'nin kurucusu bulunduğu aşağıda unvanları ..
Ekonomi

Saha, Otokar’ın kredi derecelendirme notunu açıkladı

23 Mart 2021
Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş, Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş'nin kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,49 olarak güncelledi. Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurulu lisansı ile kur..
Ekonomi

Türk varlıklarında fırtına devam ediyor

23 Mart 2021
Türk varlıklarında fırtına devam ederken, USDTRY paritesinde göreceli bir sakinleşme emareleri gelmektedir.GÜNÜN ÖNE ÇIKAN GELİŞMELERİZaman..
Ekonomi

Kontrolmatik’ten ihale bildirimi

23 Mart 2021
Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş, ihale bildirimi yaptı. Kontrolmatik Teknoloji Enerji ve Mühendislik A.Ş, ihale bildirimi yaptı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıkla..
Ekonomi

Endekslerde kullanılan fiili dolaşımdaki pay oranı değişiklikleri

23 Mart 2021
Endekslerde kullanılan fiili dolaşımdaki pay oranı değişikliklerine ilişkin bildirim yapıldı. Endekslerde kullanılan fiili dolaşımdaki pay oranı değişikliklerine ilişkin bildirim yapıldı.Kamuyu Ay..
Ekonomi

Lüks Kadife’nin paylarının satışı

22 Mart 2021
Lüks Kadife Ticaret ve Sanayii A.Ş paylarından satış bildirimi yapıldı.Lüks Kadife Ticaret ve Sanayii A.Ş paylarından satış bildirimi yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapı..
Ekonomi

Alesta Elektronik’ten yatırım kararı

21 Mart 2021
Alesta Elektronik Teknoloji Yatırım A.Ş, yatırım kararı aldı.Escort Teknoloji Yatırım A.Ş tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şöyle denildi:''İştirakimi..
Ekonomi

Geleneksel güvenlik sistemleri dijitalleşiyor

21 Mart 2021
Teknolojinin, hayatımızın her alanına girmesiyle birlikte sektörler de tüm süreçleri dijital ve mobil kanallardan yönetilebileceği yatırımlarını artırıyor.Teknolojinin, hayatımızı..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...