Kadın etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

Akaryakıt Pompalarına Kadın Eli Değdi

26 Nisan 2021
Uşak’ta kadınlara yönelik iş imkanları gün geçtikçe artmaya başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığının ortak yürüttüğü sosyal sorumluluk projesi ‘Kadın Gücü’ adlı proje hayata geçiri..
Haberler

Kadın Futbolunun Uşak Serüveni Beyler Bırakın da Futbol Oynayalım

24 Nisan 2021
Kadın Futbolunun Uşak Serüveni Beyler Bırakın da Futbol OynayalımUşak'ta kadın futbolunun temelleri 13.04.2019 Cumartesi günü yapılan antrenmanla atıldı. Uşak kadın takımı, eski Uşakspor futbolcusu günümüzün genç tekni..
Haberler

‘Kadın Sanatçılar, Esmalar ve Hilyeler’

15 Nisan 2021
Her yıl Ramazan ayında geleneksel sanatlarımızı Çamlıca’daki Sergi Salonu’nda geniş kesimlerle buluşturan Yıldız Holding, bu sene de “Kadın Sanatçılar – Esmâlar ve Hilyeler” sergisine ev sahipliği yapıyor. Kadın tez..
Haberler

Kabarık saçlar, artık bir sorun olmaktan çıkıyor

13 Mart 2021
Clariant, yeni Bukle Projesi kapsamında etkili formülasyonlarını tüketiciyle buluşturuyorClariant, farklı bukle türlerinde en iyi sonucu verme etkinliği kanıtlanmış ve özenle hazı..
Haberler

Cinsiyet eşitliği ve kadın hakları konularında Türkiye, 150 ülke arasında 130’uncu sırada

9 Mart 2021
İYİ Parti TBMM Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, açıklamalarda bulundu.Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun verilerine göre 2008-2020 yılları arasında 3 bin 621 kadın, erkek cina..
Sağlık ve Yaşam

50 yıldır inanarak söylüyoruz: “Çünkü biz buna değeriz”

9 Mart 2021
L’Oréal Paris, ikonik sloganı "Çünkü Biz Buna Değeriz" in 50. yıldönümünü Uluslararası Kadınlar Günü’nde kutlarken kadınların önündeki engelleri yıkmaya dair kararlılığını sürdürüyor. L’Oréal Paris, bilim ve inovasyondaki ö..
Ekonomi

Kadın girişimcilere E-ticaret desteği

6 Mart 2021
Ticimax E-ticaret Sistemleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü özelinde kadınlara yönelik ücretsiz e-ticaret eğitimi verecek. Başarılı olan kadınlara e-ticaret paketi hediye edilecek. E-ticaret..
Haberler

Kadın girişimcilerin sorunları tüm yönleriyle masaya yatırılıyor

5 Mart 2021
ELİKAD, bölgedeki kadın dernekleriyle birlikte 8 Mart’ta panel düzenliyor Elazığ İş Kadınları Derneği (ELİKAD), Dünya Kadınlar Günü’nde Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki kadın girişimcilerin yaşadıkl..
Haberler

Büyükşehir’den 8 Mart’ta kadın personele izin

4 Mart 2021
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde belediyedeki kadın çalışanların bir gün idari izinli sayılacağını söyledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Anta..
Haberler

Kadın özel güvenlik sayısı son beş yılda 10 bin arttı

4 Mart 2021
Türkiye’de özel güvenlik sektörüne ait tüm tarafların ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik çalışmalar yaparak ülke ekonomisine olumlu katkılar sağlamayı hedefleyen Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği’n..
Haberler

Bursalı kadınlar workshopla normalleşiyor

3 Mart 2021
Pandemi yüzünden sokağa çıkma kısıtlamaları, maske mesafe tedbirleri, iş yerlerine uygulanan kısıtlamalar gibi nede..
Haberler

Büyükşehir’den kadın girişimcilere yonca desteği

28 Şubat 2021
Kadın istihdamına ve kırsal kalkınmaya oldukça önem veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Gönen Merkez Hasanbey Tuzakçı Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’ne yonca desteğinde bulundu.  Balıkesir ..
Spor

Lider VakıfBank’tan 28’inci galibiyet

20 Şubat 2021
VakıfBank Kadın Voleybol Takımı, 2020-2021 Misli.com Sultanlar Ligi'nin 29'uncu haftasında PTT Spor'u 25-16, 25-18 ve 31-29'luk setlerle 3-0 mağlup ederek, ligdeki 28'inci galibiyetini aldı.   ..
Haberler

SODAM, kadınlara donanım kazandırmaya devam ediyor

20 Şubat 2021
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hayata geçirdiği, kadınlara mesleki donanım kazandırmanın yanı sıra sosyal hayat tecrübeleri de sunan Sosyal Dayanışma Merkezleri (SODAM), bir kadının daha hayallerini..
Ekonomi

Sevgililer Günü’nde kadınların tercihi online alışveriş oldu

19 Şubat 2021
Sosyal izolasyonun hayati önem taşıdığı bugünlerde tüketicinin online alışverişe olan eğilimi, 14 Şubat Sevgililer Günü satışlarında da etkisini gösterdi. On binlerce e-ticaret sitesinin altyapı sağla..
Sağlık ve Yaşam

Geleceğin kadın veteriner hekimlerini STEM yetkinlikleri ile destekliyor

14 Şubat 2021
Sürdürülebilir ekonomik büyüme ve toplumsal gelişim,  STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) alanında elde edilen verimlilik kazanımları ile mümkün. Royal Canin Türkiye, bu gerçeklikten yola çıkarak bilim odağı..
Ekonomi

Kadın Girişimciler Sanal Fuar etkinliğinde bir araya geldi

11 Şubat 2021
KAGİDER koordinatörlüğünde, KAİSDER ve BUİKAD paydaşlığında yürütülen, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından finanse edilen İş Dünyasında Kadın İletişim Ağı (Women Business Network W-BUN) projesi kapsamın..
Sağlık ve Yaşam

Kadınların %15’i bu sendromun farkında değil

10 Şubat 2021
Yapılan araştırmalar kadınların %10-15’ini etkileyen, genetik, metabolik, hormonal sebepler ile ortaya çıkan bir hastalık olan Polikistik Over Sendromu’nun farkında olmadığını ortaya koydu. Çoğunlukla hastaların, kadı..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

07 Mayıs 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...