iş dünyası etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Yataş Grup 2020 yılını 170 milyon TL net kar ile kapattı

13 Mart 2021
2020 yılı finansal sonuçlarını açıklayan Yataş Grup, net karını bir önceki yıla göre yüzde 97 artırarak 170 milyon TL rakamını yakaladı. Pandemi dönemini fırsata çevirerek yatırımlarını ve sürdürülebi..
Haberler

2020 yılında da pazar lideri oldu

11 Mart 2021
2013 yılından beri faaliyet gösteren SOCAR MARINE, 2020’de 650 bin tona ulaşan satış hacmiyle uluslararası denizcilik yakıtlarında yine sektör lideri oldu. SOCAR MARINE, uluslararası denizcilik yakıtlarının dörtte b..
Ekonomi

Figopara ve eLogo’dan stratejik iş birliği

2 Mart 2021
Tedarikçi finansmanına aracılık eden FinTech girişimi Figopara ve şirketlerin dijital çözüm ortağı eLogo, e-fatura kullanıcılarının hızlı ve kolay finansmana ulaşması için güçlerini birleştirdi. ..
Ekonomi

Kimya sektörünün hamle programı ülke kalkınmasına fayda sağlayacak

27 Şubat 2021
İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, 27 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Öncelikli Ürün Listesi Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebl..
Haberler

15 yıldır dünyada 1 numaralı TV üreticisi olduğu açıklandı

27 Şubat 2021
Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarından Samsung, pazar araştırma firması Omdia’nın raporuna göre küresel televizyon pazarındaki liderliğini 15 yıldır aralıksız sürdürüyor. Samsung Electronics, küresel televizyon pazarındaki li..
Ekonomi

Tmob, Mowico’yu 1,6 milyon dolara satın aldı

18 Şubat 2021
Dünya çapında şirketlerin teknoloji ihtiyaçlarına uçtan uca çözümler sunan Tmob, e-ticaret çözümleri şirketi Mowico’yu satın aldı. Mowico, e-ticaret için tam kişiselleştirme sunan bir mobilizasyon uzmanı olarak hizmet veriy..
Haberler

4’üncü kez “En İyi İşveren” sertifikası sahibi oldu

17 Şubat 2021
Kimya sektörünün öncüsü Organik Kimya, insan kaynakları stratejisi, yetenek yönetimi ve çalışan gelişimi süreç ve uygulamalarındaki başarıları ile Top Employers Institute tarafından verilen “En İyi İşveren – Top Emp..
Ekonomi

TAV 2020’de 27 milyon yolcuya hizmet verdi

17 Şubat 2021
Havalimanı işletmeciliğinde Türkiye’nin dünyadaki lider markası TAV Havalimanları pandemi nedeniyle getirilen uçuş kısıtlamaları sonucunda geçtiğimiz yıl iç hatlarda 14,3 milyon, dış hatlarda 12,7 milyon olmak üzere..
Ekonomi

Avrupa ve Türkiye’nin en büyük Yeşil OSB’si Dikili’de kuruluyor

16 Şubat 2021
Ege Bölgesi’nde yapılan yaş meyve sebze üretimini yıllık 80 bin ton arttıracak, 3 bin 500 kişilik istihdam sağlayacak, yenilenebilir jeotermal enerjiyle üretim yapacak Türkiye’nin en büyük tarıma dayalı ihtisas organize san..
Haberler

50 KOBİ’ye 1,5 milyon liralık destek

14 Şubat 2021
TÜRKONFED’den Spark iş birliği ile Dayanıklı KOBİ’ler, Güçlü Yarınlar Projesi. TÜRKONFED, iş dünyasında birlikte çalışma kültürünün geliştirilmesi, KOBİ’lerin doğal afetler ve pandeminin ekono..
Ekonomi

Yabancı temsilciler CNR’da buluştu

7 Şubat 2021
CNR Holding Yabancı Temsilcilikler Toplantısı’nın 15’incisi önceki gün gerçekleştirildi. Konsoloslar, ticaret ateşeleri ve büyükelçilerin katıldığı toplantıda konuşan CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda E..
Bilim ve Teknoloji

İş dünyasına adım atmadan robotlar ile tanıştılar

12 Ocak 2021
Zer ve KoçDigital robotik süreç otomasyonu ve yapay zekâ alanındaki tecrübelerini lise öğrencilerine yönelik düzenledikleri eğitimlerde paylaşıyor. Koç Topluluğu’nun satın alma şirketi Zer ve ileri an..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...