haber etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

Gazeteci Mehmet Uluğtürkan’ın ‘Madalyasız’ romanı bilimsel dergide

21 Şubat 2021
‘Madalyasız’ romanı bilimsel dergide Gazeteci Mehmet Uluğtürkan’ın Kurtuluş Savaşı romanı ‘Madalyasız’, Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Sosyal Bilim..
Politika

Gaziantepli kadınlar dirençli mahalleler inşa ediyor

20 Şubat 2021
KADININ TOPLUMDAKİ ROLÜ GÜÇLENDİRİLECEK Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Kadın Emeği Değerlendirme Vakfı tarafından yürütülen “Gaziantepli Kadınlar Dirençli Maha..
Haberler

Antep fıstık ezmesi Gaziantep’in coğrafi işaretli bir değeridir

19 Şubat 2021
GTB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı “Gaziantep’in asırlık lezzetlerinden ‘antep fıstık ezmesi’, 2017 yılında borsamız tarafından gaziantep adına tescil ettirilmiş bir üründür”  dedi.  Gaziantep Ticar..
Ekonomi

4Ç20 BİST şirket karları

19 Şubat 2021
ZOREN: 2020 yılının dördüncü çeyreğinde önceki yılın aynı dönemine göre %12 ciro küçülmesi yaşayan şirketin brüt karı %33 azaldı.  ZOREN: 2020 yılının dördüncü çeyreğinde önceki yılın ayn..
Ekonomi

Altın analizi

19 Şubat 2021
İçerisinde bulunduğumuz haftaya 1824 seviyelerinde başlangıç yapan ons altında hafta içerisinde sert aşağı yönlü hareketlenmeler yaşandı.(İnfo Yatırım)  İçerisinde bulunduğumuz haftaya 1824 s..
Eğitim

HKÜ’den Sigarayı Bıraktıran Etkinlik

18 Şubat 2021
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ), sigara bırakmak isteyenlere yönelik çevrimiçi; “Dünya Sigarayı Bıraktırma Günü Etkinliği” düzenleyerek tütün mamullerini bıraktırma yönünde farkındalık oluşturdu. Çevrimiçi bilgi..
Yurt Haber

Botanik Çalıştayı için başvurular 5 Mart’a kadar devam edecek

18 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin de iş birliğinde düzenlenecek olan “3.Ulusal Botanik Bahçeleri, Arboretumlar, Herbaryumlar ve Botanik Müzeleri Çalıştayı” 16, 17 ve 18 Haziran 2021 tarihinde online katılımla gerçekleşecek. Ça..
Yurt Haber

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kompozisyon yarışması ödül töreni düzenledi

18 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İlahi Öğretinin Beşiği, Cennetin Hanımefendisi Hz. Hatice” konulu kompozisyon yarışması ödül töreni düzenlendi. Nez..
Üniversiteler

GAÜN Gıda Mühendisliği bölümü’nden Ufuk 2020 Projesi

17 Şubat 2021
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyelerinin organik meyvelerde kalitesinin ve sürdürülebilirliğin arttırılması ile ilgili projesi desteklenmeye hak kazandı. GAÜN Mühendislik Fakültesi..
Eğitim

Gaziantep Üniversitesi’nden Azez İslami İlimler Fakültesi İnşası için işbirliği protokolü

16 Şubat 2021
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN), BINAA Toplum Kalkınma Derneği ile İhsan İnsani Yardım ve Dayanışma Derneği arasında, Azez İslami İlimler Fakültesi binasının tadilat ve restorasyonuna yönelik iş birliği protokolü imzalandı...
Eğitim

TEKNOFEST’in Seminerine HKÜ’den katılım rekoru

16 Şubat 2021
Dünya’nın en büyük havacılık, uzay ve teknoloji festivali olan TEKNOFEST’in 2021 yılı etkinlikleri için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nin (HKÜ) öğrencileri ve öğretim elemanları TEKNOFEST’in düz..
Yurt Haber

Gaziantep pandemide ne durumda? Vali Gül açıkladı!

16 Şubat 2021
Gaziantep Valisi Davut Gül, kentin pandemiyle mücadelede en iyi durumda olan illerden birisi olduğunu açıkladı. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafında açıklan..
Ekonomi

Gaziantep Büyükşehir belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi’nden işbirliği

16 Şubat 2021
BÜYÜKŞEHİR, İMZALADIĞI PROTOKOLLE AKADEMİK DESTEĞİ ARKASINA ALDI Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği protokolüyle hali hazırda yürütülen v..
Sağlık ve Yaşam

Pandemiden sonra gayrimenkulde fark yaratan kazanır

15 Şubat 2021
Covid-19 salgını ile birlikte tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de şirketlerin bir çoğu evden çalışma modeline geçti. “Evler Office – home a dönüşüyor, gayrimenkulde yeni trend başlıyor”Covid-19 salgını ile birl..
Yurt Haber

Şehitlerimizin naaşları Gaziantep’e getirildi

15 Şubat 2021
PKK terör örgütünün hain saldırısı sonucu şehit edilen Müslüm Altıntaş ve Adil Kabaklı Gaziantep’e getirildi. Gaziantep Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Şehitlerimiz Müslüm Altıntaş ve Adil Kabaklı’nın naa..
Ekonomi

GEF2021 için hazırlıklar başladı

15 Şubat 2021
Gaziantep Ticaret Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası “Güneydoğu Enerji Forumu 2021” (GEF 2021) hazırlıklarına başladı. Gaziantep Ticaret Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası “Güneydoğu Enerji Foru..
Asayiş

Çaldığı aracı kullanırken yakalandı

14 Şubat 2021
Gaziantep’te çarşı ve mahalle bekçileri tarafından yapılan çalışmalarda durdurulan bir aracın çalıntı olduğu ortaya çıktı. Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü tara..
Yurt Haber

Sri Lanka ile ticari bağlar güçlenecek

14 Şubat 2021
Gaziantep ve Sri Lanka arasında ikili ticaretin geliştirilmesi ve yeni işbirlikleri konusunda görüşmelerde bulunuldu.Gaziantep Sanayi Oda..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...