gaziantep etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Kültür Sanat

Sabun Hanı canlandırılacak

17 Nisan 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Sabun Hanı’nda yürüttüğü restorasyon çalışmasını titizlikle sürdürüyor. Hanın işletildiği dönemde çalışan ustaların anlatıları üzerinden yürütülen çalışmaları yerinde in..
Ekonomi

HKÜ, TRC1 Bölgesinin Turizm Potansiyeline Katkı Sağlayacak

17 Nisan 2021
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Gül Rengin Küçükerdoğan, TRT Çukurova Radyosu’nda yayınlanan “Akdeniz’den Toroslar’a” programının canlı yayın konuğu oldu. Sunucu Alper Yetgün’ün HKÜ ve İpekyolu Kalkınma..
Kültür Sanat

Binlerce yıllık gelenek, AB projesi ile korunacak

17 Nisan 2021
AB Başkanlığı liderliğinde, Merkezi Finans ve İhale Kurumunun sözleşme makamı olduğu, Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından koordine edilecek olan Sınır-Ötesi Masallar Projesi Gaziantep’i Geliştirme Vakfı (GAGEV) önderliğinde ça..
Sağlık ve Yaşam

SANKO Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çelik: “Kulak nezlesi, çocukluk çağının en sık görülen hastalıklarından biridir”

16 Nisan 2021
SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Ana Bilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Mustafa Çelik, kulak zarı arkasında, yani orta kulak boşluğunda bilinen anlamda iltihap olmadan sıvı birikmesi olarak tanımlanan kulak nezlesinin..
Yurt Haber

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Concern Worldwide arasındaiş birliği protokolü imzalandı

16 Nisan 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Concern Worldwide Türkiye Temsilciliği arasında "Yarını Kurmak" Projesi kapsamında iş birliği protokolü imzalandı. Suriye göçünün nega..
Ekonomi

Şahinbey Belediyesi’nin 12.301.932 adet meyve ve sebze fide desteği sürüyor

16 Nisan 2021
Verdiği desteklerle çiftçinin yüzünü güldüren Şahinbey Belediyesi 12.301.932 fide dağıtımını Sarıt Köyü’nde sürdürdü. Çiftçilere vermiş olduğu desteklerle ekili alan mikt..
Kültür Sanat

SANKO PARK AVM, Çocuklara yönelik ödüllü yarışma düzenledi

16 Nisan 2021
Gaziantep’in yaşam alanı SANKO Park Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na özel ödüllü resim yarışması düzenledi.  Bu yıl sekizincisi düzenlen resim yarışmasına katılmak isteyenl..
Ekonomi

GSO ile Göç İdaresi Müdürlüğü arasında iş birliği protokolü imzalandı

16 Nisan 2021
Gaziantep Sanayi Odası ile Gaziantep İl Göç İdaresi Müdürlüğü arasında yabancı uyruklu bireylerin entegrasyonu ve meslek edinmeleri konusunda GSO-MEM vasıtasıyla yürütülecek çalışmaları geliştirmek am..
Ekonomi

YILDIRIM: Yeni bir “Vergi Barışı” uygulaması gerekli

16 Nisan 2021
GTO Başkanı Tuncay Yıldırım, pandemi şartlarının yarattığı ekonomik ve mali zorlukları nispeten giderebilmek için reel sektörün vergi uygulamalarında beklediği değişiklikler ile ilgili bir değerlendirme yaptı...
Kültür Sanat

Gaziantep Büyükşehir turizm haftasını kutluyor

15 Nisan 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Dünya Turizm Haftası dolayısıyla etkinlik düzenledi. Etkinlikte, bu yıl “Turizmde Sanat Var” temasının işleneceği belirtildi...
Yurt Haber

Şahinbey Belediyesi iftara yetişemeyenlerin yanında

15 Nisan 2021
Şahinbey Belediyesi iftara yetişemeyen vatandaşlar için ‘İftara 5 Kala’ projesi ile şehrin yoğun olan kavşaklarında kumanya dağıtıyor. Şahinbey Belediyesi iftarı evinde a..
Üniversiteler

Medya Okuryazarlığı ve Söylem Analizi Webinarı

15 Nisan 2021
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) İletişim Fakültesi, düzenlediği Webinar serisine bir yenisini daha ekledi. Ele aldığı güncel konular ile öğrencilerini çok yönlü gelişim imkanı sunan  iletişim fakültesi “Medya Okuryazarlığı ve ..
Eğitim

Özel eğitim alanında öğretmen yetiştirme

15 Nisan 2021
Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Özel Eğitim Topluluğu tarafından düzenlenen ‘’Özel Eğitim Alanında Öğretmen Yetiştirme ve Mesleki Gelişim’’ konulu seminere, Amerika Birleşik Devletleri Saint Mary of the Woods College’den Doç. ..
Bilim ve Teknoloji

Gaziantep’i heyecanlandıran projede büyükşehir imzası!

14 Nisan 2021
BENİM ŞEHRİM UYGULAMASI İLE VATANDAŞ ŞEHRİNİ KENDİ YÖNETECEK Gaziantep’in yaşanabilir dünya kenti olması hedefiyle çalışan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye’nin..
Kültür Sanat

Zeugma Motifleri Sofra Takımlarını Süsleyecek

14 Nisan 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Karaca Grup iş birliğinde kentin simgesi haline gelen dünyaca ünlü “Çingene Kızı” mozaiği ve Zeugma Antik Kenti’nde bulunan mozaik desenlerinden esinlenerek oluşturulan sofra grubu, ev tekstil..
Haberler

Antep Harbi’nin 100’üncü yılına özel 100 bin adet Gaziantepkart bayilerde yerini alıyor

13 Nisan 2021
ANTEP HARBİ’NİN 100’ÜNCÜ YILINA ÖZEL 100 BİN ADET GAZİANTEPKART BAYİLERDE YERİNİ ALIYOR   -ÖZEL BASIM KARTLAR KOLEKSİYONCULARIN İLGİ ODAĞI OLACAK ..
Politika

Adalet Bakanlığı’nın Şehit Savcı Kiraz’ın anısına düzenlediği öykü ve deneme yarışmasında kazananlar belli oldu

13 Nisan 2021
GAZİANTEP BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ PERSONELİ MEHMET AÇIKGÖZ, ÖYKÜ YARIŞMASINDA DERECE ALDI -AÇIKGÖZ’E, ÖDÜLÜNÜ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VERDİ  ..
Sağlık ve Yaşam

Hayatını kaybeden sağlık çalışanları anısına fidan dikildi

13 Nisan 2021
Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Toplumsal Duyarlılık Projeleri Merkezi (TDP) dersi kapsamında, GAÜN Sağlık Bilimleri Fakültesi Ebelik Bölümü öğrencileri tarafından “Hayata Can Kazandıranların Anısına Nefes Ol Projesi” ile fidan di..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...