Ekonomi etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Sinpaş’yan bölünme işlemlerine ilişkin bildirim

1 Mart 2021
Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, bölünme işlemlerine ilişkin bildirim yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Yönetim kurulunun 13.11.2020 ve 25.12.2020 tarihli toplantılarında Muğla..
Ekonomi

Genz Biyo’nun Covid-19 ilişkili proje çalışması

1 Mart 2021
HUB Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı, Genz Biyo'nun Covid-19 ilişkili proje çalışmasına ilişkin bildirim yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:''İştirakimiz Genz Biyo'nun yürüttüğü ..
Ekonomi

Yonga Mobilya’da toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlandı

28 Şubat 2021
Yonga Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş'de toplu iş sözleşmesi görüşmeleri uyuşmazlıkla sonuçlandı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirket ile Türk Ağaç İş Sendikası arasında yürütülmekte olan 202..
Ekonomi

Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda denetçi seçimi

28 Şubat 2021
Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'de denetçi seçimi yapıldı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şirketin 2021 yılı hesap dönemindeki finansal raporlarının denetlenmesi ile bu kanunlardaki..
Ekonomi

Salgının gölgesinde perakendenin yeni trendleri

28 Şubat 2021
2021 aşı programlarıyla daha umutlu bir yıl olabilir ancak salgın gölgesinde perakende sektöründe yeni trendler ortaya çıkıyor. Özel günlerin sürüklediği sektörde deneyim yaşatanlar öne çıkacak. Açık alanda mo..
Ekonomi

İş Yatırım Ortaklığı’nda denetçi seçimi

28 Şubat 2021
İş Yatırım Ortaklığı A.Ş'de denetçi seçimi yapıldı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, Denetimden Sorumlu Komitenin önerisi doğrultusunda 2021 yılına ait bağımsız denetim hizmetinin Güney Bağımsı..
Bilim ve Teknoloji

Şirketler dijital dönüşümle hız kazanıyor

28 Şubat 2021
Capital ve Ekonomist dergilerinin Turkcell ana sponsorluğunda düzenlediği The Tech Room panelinin ikincisi ‘Hızlanma Zamanı’ temasıyla gerçekleşti Capital ve Ekonomist dergilerinin Turkcell an..
Ekonomi

Akiş Gayrimenkul’ün bedelli sermaye artırımına SPK onayı

28 Şubat 2021
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin bedelli sermaye artırımına SPK onay verdi. Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş'nin bedelli sermaye artırımına SPK onay verdi.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama ş..
Ekonomi

Anadolu Efes’te 2021 yılına ait beklentiler

28 Şubat 2021
Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş'nin 2021 yılına ait beklentileri açıklandı. Anadolu Efes Biracılık ve Malt Sanayii A.Ş'nin 2021 yılına ait beklentileri açıklandı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yap..
Ekonomi

Alkim Alkali’de kar payı dağıtımı

28 Şubat 2021
Alkim Alkali Kimya A.Ş'de kar payı dağıtımı yapılacak. Alkim Alkali Kimya A.Ş'de kar payı dağıtımı yapılacak.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP)yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:''Türkiye Muhasebe Standart..
Ekonomi

Haftalık piyasa takvimi 1-5 Mart 2021

28 Şubat 2021
Yurt dışında PMI veri akışı açısından yoğun bir hafta olacak. 1-5 Mart 2021 haftasında, Yurt içinde·         İSO İmalat Sektörü PMI·         GSYH·         Dış Ticaret Dengesi·         Tüke..
Ekonomi

Türk Telekom PİLOT’tan 20 girişime, 200’er bin TL

28 Şubat 2021
Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT için başvurular 1 Mart’ta başlıyor. Yeni dönemde PİLOT’a kabul edilecek ekip sayısı 20’ye, verilecek nakit desteği ise 200 bin TL’ye çıkarıldı. Türk Telekom’u..
Ekonomi

Temapol Polimer’de kayıtlı sermaye tavanı artırımı

28 Şubat 2021
Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A.Ş'de kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve geçerlilik tarihi güncellemesine ilişkin bildirim yapıldı. Temapol Polimer Plastik ve İnşaat Sanayi Ticaret A..
Ekonomi

Ostim’de sermaye artırımı

28 Şubat 2021
Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş, sermaye artırımına ilişkin bildirim yapıldı. Ostim Endüstriyel Yatırımlar ve İşletme A.Ş, sermaye artırımına ilişkin bildirim yapıldı.Kamuyu Aydınlatma..
Ekonomi

Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası’nda kayıtlı sermaye tavanı artırımı

28 Şubat 2021
Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş, kayıtlı sermaye tavanı artırımı ve esas sözleşme değişikliğine ilişkin yönetim kurulu kararı aldı. Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası A.Ş, kayıtlı sermaye tav..
Ekonomi

Alkim Alkali Kimya’da bağımsız yönetim kurulu üye adayları belirlendi

28 Şubat 2021
Alkim Alkali Kimya A.Ş'de, bağımsız yönetim kurulu üye adayları belirlendi. Alkim Alkali Kimya A.Ş'de, bağımsız yönetim kurulu üye adayları belirlendi.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan ..
Ekonomi

Kimya sektörünün hamle programı ülke kalkınmasına fayda sağlayacak

27 Şubat 2021
İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Pelister, 27 Şubat 2021 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan “Öncelikli Ürün Listesi Tebliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Tebl..
Ekonomi

Türkiye’deki yeni mağazalarını Adana ve Gebze’de açtı

27 Şubat 2021
Türkiye genelinde 23 farklı şehirde toplam 47 Mi Store ile kullanıcılarına hizmet veren küresel teknoloji lideri Xiaomi, yeni yatırımlarıyla yıl sonuna kadar bu sayıyı 100'e taşımayı hedefliyor. Yüksek teknolojileri h..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

02 Mart 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...