eğitim etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Eğitim

İstanbul Valiliği’nden okulların açılmasına ilişkin açıklama

27 Şubat 2021
İstanbul Valiliği, okulların 1 Mart'ta açılmasına ilişkin bilgilendirme yaptı.İstanbul Valiliği, okulların 1 Mart'ta açılmasına ilişkin bilgilendirme yaptı.Valilikten yapılan açıklama ..
Eğitim

Şahinbey’de öğrenmenin yaşı yok

21 Şubat 2021
Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nde üniversite sınavına hazırlanan gençler ve yeniden okuma yazma öğrenen anneler hayatlarına Şahinbey Belediyesi’nin imkanlarıyla yön vermenin mutlulu..
Bilim ve Teknoloji

Teknolojide girişimci olmak isteyen genç kızlara açık davet

19 Şubat 2021
Hisar Okulları 20 Şubat’ta Türkiye’de ev sahipliğini yaptığı ulusl..
Bilim ve Teknoloji

FMV Işık Okulları öğrencilerinden dijital oyun zirvesi

19 Şubat 2021
Türkiye’nin ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik ilk oyun zirvesi FMV Işık Okulları öğrencileri tarafından düzenlendi. Türkiye’nin ilköğretim ve ortaöğretim öğrencilerine yönelik ilk oyun zirves..
Eğitim

Pierre Fabre doğayı korurken eğitime destek olmayı da unutmadı

18 Şubat 2021
Pierre Fabre grubunun doğayı ve çevreyi koruma öncelikleri kapsamında başlattığı geri dönüşüm projeleri, İTÜ ve ZİÇEV bağışlarıyla devam ediyor. Pierre Fabre grubunun doğayı ve çevreyi koruma öncelikleri kapsa..
Bilim ve Teknoloji

Evden çalışma ve eğitim teknolojik ürünlerin satışını artırdı

18 Şubat 2021
Evden çalışma ve eğitimin yaygınlaşması teknoloji ürünlerine olan ilgiyi artırmaya devam ediyor. İş ve eğitim süreçlerini evlerine taşıyanlar bu sürece uyum sağlayacak ekipmanlara yoğun ilgi göstermeyi sürdürü..
Eğitim

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan üniversiteler için yüz yüze eğitim açıklaması

16 Şubat 2021
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, "Uygulamalı eğitimlerin yüz yüze, teorik eğitimlerin çevrimiçi devam etmesi görüşü YÖK'e iletildi" dedi. Koca'nın Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı yazılı açıklama şöyle: ..
Haberler

Liselerde yüz yüze ve uzaktan eğitime ilişkin usul ve esaslar belirlendi

12 Şubat 2021
2020-2021 eğitim ve öğretim yılının ikinci dönemi, 15 Şubat 2021 Pazartesi gününden itibaren uzaktan eğitim ile başlayacak, 01 Mart 2021 Pazartesi günü itibariyle de 12. sınıflarda seyreltilmiş sınıf uygulaması ile yüz yüze eğit..
Eğitim

AÇEV, pandemi döneminde oyun kutuları ile çocukların yanında

11 Şubat 2021
Yüz yüze eğitim programlarıyla her yıl binlerce aileye ulaşan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV), pandemi sürecinde çocukları ve ebeveynleri destekleyebilmek için çalışmalarına yeni bir uzaktan eğitim programı ekledi...
Eğitim

Sanko Okulları’nda Online Kariyer Günlükleri programına Yönetmen Ezel Akay katıldı

11 Şubat 2021
SANKO Okulları tarafından düzenlenen Online Kariyer Günleri programına katılan Ünlü Yönetmen Ezel Akay, insanların yeteneksiz oldukları alanlarda mutsuz olduklarını belirterek “Yeteneğiniz olmayan yerde..
Ekonomi

Model Fabrika’da fragman eğitimleri başladı

10 Şubat 2021
Model Fabrika’da Gaziantep Üniversitesi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden akademisyenlerin ve firmaların temsilcilerinin katılım sağladığı fragman eğitimleri başladı. ..
Eğitim

Yetenek Eğilimleri Araştırması’nın Türkiye sonuçları açıklandı

9 Şubat 2021
Lider küresel insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı firması Mercer, 2021 Küresel Yetenek Eğilimleri Araştırması’nın sonuçlarını açıkladı. Araştırmanın Türkiye sonuçlarına göre; 2021 ve sonrasında insan kayn..
Eğitim

Babacan: “Eğitim sorununu çözemezsek orta gelirde kalırız”

6 Şubat 2021
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Halk TV’de Suat Toktaş’la Özel Röportaj programında gündemi değerlendirdi. Babacan şu ifadeleri kullandı:  “Kötü yönetim hepimizi fakirleştirdi..
Eğitim

Gençlerle aynı dili konuşmalıyız

6 Şubat 2021
Manisa’da dört gencin birlikte video çektikten sonra yaşamlarını kaybetmesinin yankıları sürüyor.  Manisa’da dört gencin birlikte video çektikten sonra yaşamlarını kaybetmesinin yankı..
Sağlık ve Yaşam

Sağlık Bakanı Koca açıklama yaptı üniversiteler açılıyor mu?

3 Şubat 2021
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısının ardından yaptığı açıklamada, "Kitlesel harekete yol açacak, bir araya gelmeleri toplanmaları sağlayacak her türlü düzenlemeden kaçınmak zorundayız" dedi. Ayrıc..
Eğitim

Karma eğitim modelini kampüs hayatını da yaşatmak için planladık

3 Şubat 2021
Rektör Prof.Dr.H.Tamer Dodurka:‘’Karma eğitim modelini sadece ders için değil, kampüs hayatını da öğrencilerimize yaşatmak için planladık’’  İstanbul Rumeli Üniversitesi pandemi döneminde uyg..
Oyun

104 farklı ülkeyle eş zamanlı 48 saatlik online oyun tasarım maratonu

1 Şubat 2021
Bağımsız oyun geliştiricileri ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Dijital Oyun Tasarımı Bölümü öğrencileri Global Game Jam’de bir araya geldi.  Covid-19 önlemleri kapsamında bu kez onlin..
Eğitim

‘Eğitime Kardeş Payı’ projesini başlattı

31 Ocak 2021
Malatya Kent Konseyi ve Gençlik Meclisi Üyeleri, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı ziyaret ederek, Gençlik Meclisi Üyeleri tarafından hazırlanan ‘Eğitime Kardeş Payı’ projesini tanıtarak faaliyete geçi..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

02 Mart 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...