destek etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

Destek tam yola devam

21 Nisan 2021
Küçük ve orta ölçekli işletme açmak ve işletmelerini büyütmek isteyen insanlara olanak sunan ve devletin bir kurumu olan KOSGEB Uşak’ta birçok insana iş imkanı ve kendi işlerini kurma yolunda en büyük kurumsal destek olmuştur...
Sağlık ve Yaşam

Sağlık sektöründe, Turquality destekleri nelerdir?

14 Nisan 2021
Turquality, ülkemizin devlet destekli ilk marka programıdır. Hem teşvik, hem değer oluşturan bir iş modeli olduğu için, ürün ve hizmet üreten tüm sektörler tarafından yoğun ilgi görüyor. Son dönemlerde iş süreçlerini uçtan uca d..
Ekonomi

Bal Üreticilerine 2 Milyon Liralık Ekipman Desteği

23 Mart 2021
Konya Büyükşehir Belediyesi, şehir genelinde modern arıcılığın geliştirilmesi amacıyla arı üreticisine 2 milyon TL değerinde yüzde 50 hibeli alet ve donanım desteğinde bulunuyor. Konya Büyükşehir Belediyesi Mevlan..
Eğitim

Eğitime destek ihracata da yansıyor

12 Mart 2021
Türkiye geneli medikal tekstil ihracatı 2020’de yüzde 2.204 artarak 1,4 milyar dolar olarak gerçekleşti, Ege’den yapılan medikal teknik tekstil ihracatı ise 92 milyon dolara ulaştı. Türkiye geneli med..
Kültür Sanat

Sanata ve sanatçıya tam destek

9 Mart 2021
Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren BUSMEK, özellikle geleneksel sanatların yaşatılıp, gelecek kuşaklara aktarılmasında önemli bir rol üstleniyor. Fırsat buldukça BUSMEK atölye ve sergi salonlarını ziyaret e..
Politika

Yaklaşık 140 milyon liralık destek ödemelerine bugün başlıyoruz

26 Şubat 2021
Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Dr. Bekir Pakdemirli, tarımsal destek ödemeleri ve yabancı istilacı türlerin başında yer alan, sucul biyolojik çeşitliliği ve balıkçıların av araçlarını tehdit eder hale gelen balon ba..
Ekonomi

Ciro kaybı desteği başvuruları başladı

19 Şubat 2021
Ciro kaybı desteği başvuruları başladı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, ciro kaybı desteği başvurularının başladığını bildirdi.Bakan Pekcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ''Koronavirüs salgınından olumsuz etkilenen ..
Politika

Koçer: Gaziantep’e verilen destek 1 milyar TL’yi aştı

14 Şubat 2021
Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer “Gaziantep’e yapılan destek toplam 1  milyarı TL’yi aştı” açıklamasında bulundu. Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Sosyal Koruma Kalkan..
Politika

Milletvekili Koçer Gaziantep’e yapılan destekleri açıkladı!

11 Şubat 2021
Milletvekili Nejat Koçer  ” Gaziantep’te toplamda yapılan destek ödemesi 596 milyon 346 bin 221 TL’ye ulaşmıştır” dedi. Gaziantep Milletvekili Plan ve Bütçe K..
Ekonomi

İşletmelere ciro kaybı desteği

9 Şubat 2021
Yiyecek ve İçecek Hizmeti Faaliyetlerinde Bulunan İşletmelere Koronavirüs Salgını Nedeniyle Verilecek Destekler Kararı yayınlandı.  Karar kapsamında işleri ve işletmeleri zarar gören birç..
Ekonomi

Akiş Gayrimenkul’den AVM kiracılarına destek

7 Şubat 2021
Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, alışveriş merkezlerindeki kiracılarına kira desteği verecek. Akiş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, alışveriş merkezlerindeki kiracılarına kira desteği verecek..
Ekonomi

2020 yılında Akbank’tan ülke ekonomisine 331 milyar TL kredi desteği

3 Şubat 2021
Akbank’ın 2020 yılı finansal performansı üzerine açıklamada bulunan Genel Müdür Hakan Binbaşgil, “2020 yılı boyunca COVID-19’un yarattığı belirsizlikler ve salgına dair gelişmeler ana gündem maddesi oldu.   ..
Sağlık ve Yaşam

Sahilde kabuklu yemiş yasağı büyük destek gördü

28 Ocak 2021
Çöpüne Sahip Çık Vakfı’nın Aksoy Araştırma işbirliğiyle Üsküdar sahilinde gerçekleştirdiği araştırma, Üsküdar Belediyesi’nin uyguladığı kabuklu yemiş yasağı ile ilgili çarpıcı sonuçlar ortaya koydu. &..
Eğitim

Dijital eğitime 20 milyon Avro’luk destek

26 Ocak 2021
Vodafone Grubu, Türkiye ile birlikte 13 Avrupa ülkesinde dijital becerilerin geliştirilmesi ve dijital eğitimin desteklenmesi için 20 milyon Avro’luk yatırım yapacak. Uluslararası Eğitim Günü vesilesiyle yapılan duy..
Haberler

Genç çiftçi projesine, 1 milyar 435 milyon lira hibe desteği sağladık

10 Ocak 2021
Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli Ankara Üniversitesi tarafından çevrimiçi düzenlenen Tarım Eğitiminin 175. Yılı kutlama programına katıldı.  Tarım ile bilginin önemini çok iyi kavra..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

07 Mayıs 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...