borsa etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Dünya

Çinli futbolcular formalarından Nike logosunu sildi

27 Mart 2021
Dünyada pamuk üretiminin standartlarını belirleyen İyi Pamuk İnisiyatifi BCI’nın teşvikiyle Nike gibi bazı yabancı markaların Çin’in Xinjiang Uygur Özerk Bölgesi menşeli pamuğu boykot etme girişimi, Çin’de öfkelerin tırmanm..
Ekonomi

İş Finansal Kiralama’da görev dağılımı

27 Mart 2021
İş Finansal Kiralama A.Ş'de yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.İş Finansal Kiralama A.Ş'de yönetim kurulu üyeleri arasında görev dağılımı yapıldı.Kamuyu Aydınlatma..
Ekonomi

İlk kez finansal teknoloji firması halka arz ediliyor

27 Mart 2021
Kurulduğu 2003 yılından bu yana, sunduğu bütüncül hizmet anlayışı ile hareket eden finansal teknoloji (FinTech) firması Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri A.Ş.’nin şirket paylarının halka arzı için yaptığı başvuru, Sermaye Pi..
Ekonomi

Selva Gıda’nın halka arzı

26 Mart 2021
Selva Gıda San. A.Ş'nin halka arzına ilişkin aracılık sözleşmesi imzalandı.Selva Gıda San. A.Ş'nin halka arzına ilişkin aracılık sözleşmesi imzalandı.İttifak Holding A.Ş tarafından Ka..
Ekonomi

Altın yeşilde bir seansı geride bıraktı

25 Mart 2021
Altın iki günlük satışının ardından yeşilde bir kapanış yapmayı başararak toparlanma yönünde hareket etmiş oldu.Dünkü seansa 1727 dolar/ons seviyesinde başlayan sarı maden, seans boyu dar..
Ekonomi

Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde tarımda yeni vizyon konuşuldu

24 Mart 2021
Komili sponsorluğunda, ilk günün son oturumu olan “Tarımda Yeni Vizyon” da tarımın geleceğine yönelik atılacak adımlar ve stratejiler ele alındı.Uludağ Ekonomi Zirvesi ilk gün kap..
Ekonomi

VakıfBank’tan, görüntülü çağrı merkezinde işaret dili hizmeti

23 Mart 2021
Dijitalleşmedeki gücünü engelleri kaldırmak için kullanan VakıfBank, işitme engelli müşterileri için görüntülü çağrı merkezinde işaret diliyle hizmet dönemini başlattı.Her kesimin her zam..
Ekonomi

Yeni fon kodu duyurusu

23 Mart 2021
Borsa İstanbul A.Ş, yeni fon kodu duyurusu yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklama şöyle:''Osmanlı Portföy Yönetimi A.Ş'nin kurucusu bulunduğu aşağıda unvanları ..
Ekonomi

Saha, Otokar’ın kredi derecelendirme notunu açıkladı

23 Mart 2021
Saha Kurumsal Yönetim ve Kredi Derecelendirme Hizmetleri A.Ş, Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş'nin kurumsal yönetim derecelendirme notunu 9,49 olarak güncelledi. Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurulu lisansı ile kur..
Ekonomi

Türk varlıklarında fırtına devam ediyor

23 Mart 2021
Türk varlıklarında fırtına devam ederken, USDTRY paritesinde göreceli bir sakinleşme emareleri gelmektedir.GÜNÜN ÖNE ÇIKAN GELİŞMELERİZaman..
Ekonomi

Lüks Kadife’nin paylarının satışı

22 Mart 2021
Lüks Kadife Ticaret ve Sanayii A.Ş paylarından satış bildirimi yapıldı.Lüks Kadife Ticaret ve Sanayii A.Ş paylarından satış bildirimi yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapı..
Ekonomi

Orge Enerji iş sözleşmesi imzaladı

18 Mart 2021
Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş, iş sözleşmesi imzaladı.Orge Enerji Elektrik Taahhüt A.Ş, iş sözleşmesi imzaladı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''04.03.2021..
Ekonomi

Pozitif bölgeye dönüş

11 Mart 2021
Gün içerisinde Ocak ayı cari açık rakamları beklentilerden yüksek gerçekleşerek 1,87 milyar Dolar olarak gerçekleşti.(İnvestaz Yatırım) Gün içerisinde Ocak ayı cari açık rakamları beklentilerden yüksek gerçekleşerek 1..
Ekonomi

Karsan’ın SPK başvurusuna onay

9 Mart 2021
Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş'nin esas sözleşme değişikliğine ilişkin SPK başvurusu onaylandı. Karsan Otomotiv Sanayii ve Ticaret A.Ş'nin esas sözleşme değişikliğine ilişkin SPK başvurusu onaylandı.Kamuyu..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...