biliyorlar etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

Sahipli kedi ve köpeklerin kimliklendirilmesi zorunlu olacak

18 Şubat 2021
Tarım ve Orman Bakanlığı, Gıda Kontrol Genel Müdürlüğü ile Türk Veteriner Hekimleri Birliği (TVHB) arasında kedi, köpek ve gelinciklerin hareketlerinin takibi ve başta kuduz hastalığı olmak üzere hayvan hastalıkları ile dah..
Sağlık ve Yaşam

Çocukların diş sorunu eğitimini de etkiliyor

18 Şubat 2021
Okullarda, bazı kademelerde, yüz yüze eğitim 1 Mart’ta başlayacak. Okullarda, bazı kademelerde, yüz yüze eğitim 1 Mart’ta başlayacak. Derslerin başladığı dönemde, çocukların diş sorunları nedeniyle okullarında..
Ekonomi

Pierre Fabre doğayı korurken eğitime destek olmayı da unutmadı

18 Şubat 2021
Pierre Fabre grubunun doğayı ve çevreyi koruma öncelikleri kapsamında başlattığı geri dönüşüm projeleri, İTÜ ve ZİÇEV bağışlarıyla devam ediyor. Pierre Fabre grubunun doğayı ve çevreyi koruma öncelikleri kapsa..
Yurt Haber

Botanik Çalıştayı için başvurular 5 Mart’a kadar devam edecek

18 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nin de iş birliğinde düzenlenecek olan “3.Ulusal Botanik Bahçeleri, Arboretumlar, Herbaryumlar ve Botanik Müzeleri Çalıştayı” 16, 17 ve 18 Haziran 2021 tarihinde online katılımla gerçekleşecek. Ça..
Yurt Haber

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi kompozisyon yarışması ödül töreni düzenledi

18 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İlahi Öğretinin Beşiği, Cennetin Hanımefendisi Hz. Hatice” konulu kompozisyon yarışması ödül töreni düzenlendi. Nez..
Ekonomi

KAP duyurusu

18 Şubat 2021
Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) duyuru yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) duyuru yaptı.Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri:II, No 15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 12-(4). maddesi gereğince yapılan açıkla..
Ekonomi

Kripto madenciliğin yükselişiyle 3. çeyreğe kıyasla üçte bir oranında düştü

18 Şubat 2021
2020'nin 4. çeyreğinde Kaspersky DDoS Önleme tarafından tespit edilen DDoS saldırılarının sayısı, 2019'un aynı dönemine göre bir miktar artarken, 2020'nin 3. çeyreğine göre %31 azaldı. Bu düşüş, kripto para birimi madencili..
Bilim ve Teknoloji

Evden çalışma ve eğitim teknolojik ürünlerin satışını artırdı

18 Şubat 2021
Evden çalışma ve eğitimin yaygınlaşması teknoloji ürünlerine olan ilgiyi artırmaya devam ediyor. İş ve eğitim süreçlerini evlerine taşıyanlar bu sürece uyum sağlayacak ekipmanlara yoğun ilgi göstermeyi sürdürü..
Ekonomi

Ayen Enerji’de ön lisans sonlandırması

18 Şubat 2021
Ayen Enerji A.Ş'de ön lisans sonlandırıldı. Ayen Enerji A.Ş'de ön lisans sonlandırıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, şöyle denildi:''Bağlı ortaklığımız Araklı Doğalgaz Enerji Sanayi ..
Ekonomi

Doğan Burda Dergi’de hasılat azaldı

18 Şubat 2021
Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş'de hasılat tutarı geçen yılın %27,6 gerisinde tamamlandı. Doğan Burda Dergi Yayıncılık ve Pazarlama A.Ş'de hasılat tutarı geçen yılın %27,6 gerisinde tamamlandı.Kamuyu..
Ekonomi

Çemtaş’ta kar payı dağıtımı teklifi

17 Şubat 2021
Çemtaş Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş, kar payı dağıtımı teklifine ilişkin bildirim yaptı. Çemtaş Çelik Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş, kar payı dağıtımı teklifine ilişkin bildirim yaptı.Kamuyu Aydınlatma Platfo..
Ekonomi

İskenderun Demir ve Çelik’te kar payı dağıtımı

17 Şubat 2021
İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'de kar payı dağıtım tarihi belirlendi. İskenderun Demir ve Çelik A.Ş'de kar payı dağıtım tarihi belirlendi.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Şirketimizin 17 Ş..
Asayiş

Donmak üzere olan düzensiz göçmenleri Mehmetçik kurtardı

17 Şubat 2021
Donmak üzere olan düzensiz göçmenler, Mehmetçik'in çabasıyla kurtarıldı. Donmak üzere olan düzensiz göçmenler, Mehmetçik'in çabasıyla kurtarıldı.Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Yunanistan tarafı..
Haberler

DEAŞ terör örgütü mensubu Rus kadın sınırda yakalandı

17 Şubat 2021
Hatay'da yasa dışı yollardan Türkiye'ye girmeye çalışan 6 kişi yakalandı. Hatay'da yasa dışı yollardan Türkiye'ye girmeye çalışan 6 kişi yakalandı.Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, ''Hatay/Narlıca'd..
Haberler

Kızılay kar yağışının kapattığı yollardaki vatandaşlara yardım ulaştırdı

17 Şubat 2021
Yurt genelini etkisi altına alan yoğun kar yağışı ulaşımda da zaman zaman aksamalara neden oluyor. Kar yağışı nedeniyle mağdur olan ve trafiğin açılmasını bekleyen vatandaşlara ise Kızılay ekipleri beslenme de..
Ekonomi

İnşaat malzemelerinin maliyeti %30 arttı

17 Şubat 2021
TÜİK verilerine göre bina inşaatlarının malzeme maliyetleri son bir yılda %30,48 artış gösterdi. Türkiye ekonomisinin yapı taşlarından biri olan inşaat sektörü, pandeminin ve kur artışlarının beraberinde getirdiği eko..
Haberler

Yoğun kar yağışına 1300 kişilik ekip

17 Şubat 2021
Altyapısına yaptığı yatırımlarla pandemi döneminde müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunan Turkcell, tüm acil durum ve afetlerde olduğu gibi Türkiye’nin büyük bir bölümünü etkisi altına alan kar yağışıyla birlikte oluşabile..
Bilim ve Teknoloji

Siber güvenliksiz dijitalleşme yatırımları kurumların bütçesine zarar veriyor

17 Şubat 2021
Dünyanın 50 ülkesinde 18 bin çalışanıyla 40.000 kurumsal müşteriye dijital dönüşüm hizmeti sunan Micro Focus, kurumları dijitalleşme ve siber güvenlik konusunda uyarıyor. Micro Türkiye ve Yunanistan Genel Müdü..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...