biliyorlar etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Yurt Haber

Şahin: ”Ramazan ayı; Bedenimiz için sıhhat, ruhumuz için manen arınma vesilesidir”

12 Nisan 2021
On bir ayın sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Müslüman âlemi tarafından büyük özlemle beklenen ramazan ayının tüm bereketiyle yüreklere mu..
Sağlık ve Yaşam

Büyükşehir’in obezite kampına katılan bireyler sertifikalarını aldı

12 Nisan 2021
Modern zamanların en büyük sağlık sorunları arasında öne çıkan obezite tehdidine karşı Büyükşehir Belediyesi Sağlık Hizmetleri ve Engelliler Daire Başkanlığı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Daire Başkanlığı iş..
Eğitim

SANKO Okulları’ndan asansörlerde bulaş riskini engelleyecek buluş

12 Nisan 2021
SANKO Fen ve Teknoloji Lisesi 9’uncu sınıf öğrencileri, ameliyathaneler ve biyolojik laboratuvarlarda kullanılan laminer akım sistemine yapay zeka teknolojisi dahil ederek geliştirdikleri projeyle dünyada bir ilki gerçekleştirip..
Eğitim

Yabancı vatandaşlar Türkçeyi ATASEM’de öğreniyor

10 Nisan 2021
Antalya Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Atatürk Sanat Eğitim Merkezi (ATASEM) kursları Antalya’da yaşayan yerleşik yabancı vatandaşların da gözdesi. Antalya’ya yerleşen yabancılar Türkçeyi ATASEM’de öğreniyor.  &nb..
Eğitim

Mansur Yavaş’tan öğrencilere sevindirici haber

10 Nisan 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent’te sosyal yardım alan öğrencilere pandemi sürecinde ücretsiz aylık mobil internet desteği sağladı. Yaklaşık 30 bin öğrenciye Aralık, Ocak ve Şubat aylarında..
Kültür Sanat

Bursa’nın sokakları notalarla renkleniyor

10 Nisan 2021
Bursa’da sokak müzisyenlerinin daha sağlıklı şartlarda çalışabilmeleri için Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Bursa’nın her sokağı ayrı bir şarkı” projesi,  müzisyenlerin şehir merkezinde verdiği mini konserle start..
Haberler

Başkent’te vektörle mücadele başladı

10 Nisan 2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi, havaların ısınmasıyla birlikte artan larva oluşumlarının önüne geçmek için vektörlerle mücadele çalışmalarına başladı. Akyurt ilçesinde bulunan ve altyapıları olmayan fabrikaların der..
Ekonomi

Borçlanma araçları, yatırım fonları ve varant itfa/kupon/getiri/ nakdi uzlaşı ödeme işlemleri

8 Nisan 2021
Borçlanma araçları, yatırım fonları ve varant itfa/kupon/getiri/ nakdi uzlaşı ödeme işlemlerine ilişkin bildirim yapıldı. Borçlanma araçları, yatırım fonları ve varant itfa/kupon/getiri/ nakdi uzlaşı ..
Haberler

Kadıköy’ün 2020 faaliyet raporu kabul edildi

8 Nisan 2021
Kadıköy'de gerçekleştirilen faaliyet ve çalışmaların yer aldığı “Kadıköy Belediyesi 2020 Yılı Faaliyet Raporu' Ka..
Hayvanlar Alemi

Hayvanat Bahçesi’nde ziyareti kolaylaştıracak çalışma

6 Nisan 2021
Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi çevresini düzenliyor. Otopark alanı genişletilerek, parke taş ile kaplanıyor.Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların ziyareti..
Bilim ve Teknoloji

Şahinbey Belediyesi GAP tarım fuarında

6 Nisan 2021
Şahinbey Belediyesi GAP Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık  Fuarında stant açarak çiftçilere ve hayvan yetiştiricilerine verilen destek ve çalışmalarla ilgili vatandaşları bilgilendirdi. ..
Sağlık ve Yaşam

Büyükşehir kansere karşı tarama ve eğitim çalışmalarını sürdürüyor

6 Nisan 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, kansere karşı verdiği mücadelede kurduğu Kanser Erken Teşhis ve Eğitim Merkezi (KETEM) ve hizmete aldığı Mobil Mamografi Tarama Aracı ile 97 bin 727 kişiye kanser taraması yap..
Ekonomi

Halk Et Tırı’na kısıtlama düzenlemesi

5 Nisan 2021
Finike’de Salı günleri park edecek Antalya Büyükşehir Belediyesi Halk Et Mobil Satış Mağazası, Cumartesi günü için alınan kısıtlama kararı nedeniyle Finike’de Cumartesi yerine artık iki ha..
Politika

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nden dijital devrim

5 Nisan 2021
Antalya Büyükşehir Belediyesi, imar planlarının tüm şehirde şeffaflığını sağlamak ve vatandaşların doğrudan, en hızlı şekilde imar planlarına erişebilmesi için İmar Otomasyon Sistemi (İMOS) kurdu. ..
Ekonomi

Başkan Tahmazoğlu’ndan pandemi denetimi

5 Nisan 2021
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, zabıta ekipleri ile birlikte korona virüs denetimi gerçekleştirerek esnafı ziyaret edip kurallarla ilgili bilgiler verdi. Tüm..
Politika

Başkan Şahin, Pandemi sonrası bölgesel kalkınma toplantıları’nda konuştu

5 Nisan 2021
ŞAHİN: YEREL YÖNETİMLER, BÖLGESEL VE ULUSAL KALKINMANIN EN BÜYÜK KATALİZÖRÜ Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, beşincisi düzenlen..
Yurt Haber

Gaziantep Büyükşehir’den gerçeği aratmayan deprem tatbikatı!

5 Nisan 2021
Deprem bölgesinde bulunan Gaziantep’te olası tehlikelere karşı deneyim oluşturmak, ekip olarak hareket etme bilincini yükseltmek ve kargaşa ile korkunun acı reçetelere dönüşmesini engellemek amacıyla Gaziante..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

21 Nisan 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...