biliyorlar etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Sağlık ve Yaşam

Kalp ve damar sağlığı için bu yanlışlara dikkat

26 Şubat 2021
Kalp ve Damar Cerrahı Op.Dr. Orçun Ünal konu hakkında önemli bilgiler verdi. Kalp ve damar hastalıkları dünyada ve ülkemizde hastalıkların başında yer alıyor.Ancak kalp ve damar sağlığı ile ilgili doğru bilinen birçok..
Sağlık ve Yaşam

Nadir hastalık sahibi bireyler, gelirlerini tedaviye harcıyorlar

26 Şubat 2021
Türkiye’de yaklaşık 5 ila 7 milyon kişi, SMA ve ALS gibi nadir hastalıklarla mücadele ediyor. SMA ve ALS gibi yaşamı tehdit edici, genetik, kronik, bakım gerektiren ve görülme sıklığı az olan hastalık türleri, nadir h..
Sağlık ve Yaşam

Memorial & Cedars Sinai ileri endoskopi toplantısı dijital ortamda gerçekleşti

26 Şubat 2021
Memorial Sağlık Grubu, dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından Cedars Sinai ile önemli bir organizasyona imza attı. Memorial Sağlık Grubu, dünyanın önde gelen sağlık kurumlarından Cedars Sinai ile önemli bir organiza..
Sağlık ve Yaşam

Emirates, Dubai-İstanbul arasındaki uçuşlarının sayısını artırıyor

26 Şubat 2021
Emirates, 2 Mart 2021'den itibaren haftanın her günü gerçekleştirdiği mevcut uçuşlarına, haftada dört ilave uçuş ekleyerek Dubai ile İstanbul arasındaki uçuşlarının sayısını artıracağını duyurdu. Emirates, 2 Mart 2021..
Ekonomi

Aksa Akrilik, Kurumsal Yönetim Ödülleri’ne 6. kez adını yazdırdı

26 Şubat 2021
Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafından bu yıl 11.’si düzenlenen “Kurumsal Yönetim Ödülleri”nde üst üste 6’ncı kez ödüle layık görüldü. Aksa Akrilik, Türkiye Kurumsal Yönetim Derneği tarafınd..
Spor

Şehitkamil’in Milli yüzücülerden büyük başarı

26 Şubat 2021
Şehitkamil’in Milli kulaçları, 8’i ilk 3’te olmak üzere yarışlarda 18 kez başarı performansların mutluluğunu yaşadılar. Şehitkamil’in Milli yüzücülerinin büyü..
Sağlık ve Yaşam

Herkesin merak ettiği küçük mobil evler “Tiny House”

21 Şubat 2021
Herkesin merak ettiği küçük mobil evler “Tiny House” Nedir bu Tiny House a..
Ekonomi

GROHE, dijital deneyim merkezi “GROHE X”i hayata geçirdi

21 Şubat 2021
LIXIL EMENA, GROHE X ile önde gelen global sıhhi tesisat ürünleri markası GROHE için sektörde bir ilk olma özelliğini taşıyan dijital platformunu hayata geçiriyor.LIXIL EMENA, GROHE markasına dair içgörül..
Ekonomi

Tofaş’ta kar dağıtım önerisi

21 Şubat 2021
Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş, 2020 yılı kar dağıtım önerisine ilişkin bildirim yaptı. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:''Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri II – 14.1 sayı..
Ekonomi

2021 kayıpların telafisi ve yeniden büyümeye geçiş yılı olacak

21 Şubat 2021
Tüm Oto Kiralama Kuruluşları Derneği (TOKKDER), 2020 yılına ait sektör verilerini açıkladı. Buna göre, operasyonel araç kiralama sektörü 2020 yılında Türkiye’de satılan yeni otomobillerin yüzde 9,4’ü olan 57 b..
Bilim ve Teknoloji

“Türkiye’de ve Dünyada Derin Teknoloji Girişimciliği” raporu yayınlandı

21 Şubat 2021
Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation öncülüğünde Türkiye’de ve Dünyada derin teknoloji girişimciliği ekosistemine ışık tutan bir çalışma gerçekleştirildi. Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube In..
Haberler

GTO, iş dünyası için Ankara’nın kapısını çaldı

21 Şubat 2021
Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Başkanlık Divanı'ndan oluşan geniş bir heyet reel sektörün sorunlarına çözüm aramak için Ankara'da çalmadık kapı bırakmadı. Yıldırım: Üyelerimizin sesini Ankara..
Ekonomi

Bu hafta ne oldu

20 Şubat 2021
Bu hafta yurt içi piyasaların odağında TCMB’nin faiz kararı vardı. Merkez, 18 Şubat PPK toplantısında politika faizini, beklentiler doğrultusunda %17,0 seviyesinde sabit bırakırken gerektiğinde de sıkılaşma adımları atılaca..
Sağlık ve Yaşam

Daha yumuşak ve doğal serinlik, daha geniş hava akışı

20 Şubat 2021
Yaz, kış fark etmeksizin klimalar tüm yaşam alanlarımızda yerlerini almaya başladı, yazın sağladıkları serinlik, kışları ise kolayca ısıtmasıyla tüketicilerin favori ürünleri arasında yer aldı. Yaz, kış fark e..
Ekonomi

Vestel’e Japonya’dan ödül

20 Şubat 2021
Vestel Elektronik, JIPM (Japon Fabrika Bakım Enstitüsü) tarafından verilen TPM (Toplam Üretken Yönetim) programının en yüksek seviyesi olan World Class Ödülü’nün sahibi oldu. Vestel bu başarıyla 6 ayrı fabrika..
Haberler

TASC TV’nin kesintisiz yayına başlaması

20 Şubat 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TASC TV'nin kesintisiz yayına başlaması ilgili mesaj yayınladı Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:Türk Amerikan toplumunun temsil gücünü önemli ölçüde artıran TASC 'ın hayat..
Yurt Haber

Suyu bilinçsizce tüketiyoruz

20 Şubat 2021
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, çevrim içi “Dönüşüm Evde Başlar” paneline katıldı. Büyükşehir'in enerji tüketimini azaltan ve yenilenebilir enerji kaynaklarına yoğunlaşan pek çok çalışma yürüttüğünü beli..
Ekonomi

Goodyear, araç kullanırken karbon ayak izini azaltmanın sırlarını veriyor

20 Şubat 2021
Karbon ayak izinizi azaltmakta kararlıysanız, günlük araç kullanımınızı daha çevre dostu yapmanın çeşitli yolları bulunuyor. Ne kadar düşük emisyonlu bir araç olursa olsun, bir otomobilin sürülmesiyle birl..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...