biliyorlar etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Haberler

Bakan Yanık, engellilik alanında çalışan STK’larla buluştu

11 Mayıs 2021
Bakan Yanık, Engelliler Haftası dolayısıyla önce çeşitli alanlarda başarılara imza atmış engelli vatandaşlarla, ardından engellilik alanında çalışan Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileriyle (STK) çevrimiçi toplantıda bir..
Haberler

THY’nin Ocak – Nisan 2021 dönemi trafik sonuçları

11 Mayıs 2021
Türk Hava Yolları A.O'nın Ocak - Nisan 2021 dönemi trafik sonuçları açıklandı. Türk Hava Yolları A.O'nın Ocak - Nisan 2021 dönemi trafik sonuçları açıklandı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada ..
Haberler

D-Marin “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı

11 Mayıs 2021
Pandemi önlemleri kapsamında uluslararası standartlarda prosedürleri devreye alan D-Marin, “Güvenli Turizm Sertifikası” almaya hak kazandı. D-Marin, böylelikle pandeminin olumsuz etkilerini ortadan kaldıran, misafirlerinin ..
Dünya

Uysal: “Zulme sadece Twitter etkinliği düzleminde cevap veriyor olmak büyük ıstırap!”

11 Mayıs 2021
Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İsrail’in Filistin’e saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, İsrail’in Filistin’e saldırılarına ilişkin açıklamalarda bulu..
Sağlık ve Yaşam

Tetra Pak’tan sürülebilir peynir ürünleri için uçtan uca çözümler

11 Mayıs 2021
Dünyanın lider gıda işleme ve paketleme çözümleri şirketi Tetra Pak, tüketiciler tarafından giderek daha çok tercih edilen sürülebilir peynir kategorisinde, gıda üreticileri için işlemeden paketlemeye kadar sunduğu uçtan uc..
Sağlık ve Yaşam

Aşkta engel tanımayanlar için yepyeni bir lezzet

10 Mayıs 2021
Aşkın markası Cornetto’nun üç farklı lezzetten oluşan, “Cornetto Gül Aşkına” adını verdiği yeni serisiyle heyecan dolu bir yaza hazır olun!Her yaz yeni lezzetleriyle büyüleyen Cornett..
Ekonomi

Kerevitaş’ın ilk çeyrek faaliyet raporu

10 Mayıs 2021
Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin ilk çeyrek faaliyet raporu açıklandı.Kerevitaş Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş'nin ilk çeyrek faaliyet raporu açıklandı. ..
Ekonomi

Aksa Enerji’nin ilk çeyrek net karı 242 milyon TL oldu

10 Mayıs 2021
Aksa Enerji Üretim A.Ş'nin ilk çeyrekteki net karı 242 milyon TL oldu.Aksa Enerji Üretim A.Ş'nin ilk çeyrekteki net karı 242 milyon TL oldu.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) ya..
Ekonomi

Pegasus, ilk çeyreği zararla kapattı

10 Mayıs 2021
Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş, 2021 yılı ilk çeyreğinde zarar etti. Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş, 2021 yılı ilk çeyreğinde zarar etti.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamada, ''Misafir sayısındaki..
Ekonomi

Eczacıbaşı İlaç’tan iş ortaklığına sermaye avansı

10 Mayıs 2021
EİS Eczacıbaşı İlaç Sınai ve Finansal Yatırımlar Sanayi ve Ticaret A.Ş, iş ortaklığımız Eczacıbaşı Monrol Nükleer Ürünler Sanayi ve Ticaret A.Ş'ye sermaye avansı verdi.EİS Eczacıbaşı ..
Sağlık ve Yaşam

Ramazan Bayramı’nı sağlıklı geçirmek için 5 öneri

10 Mayıs 2021
Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor. Yapılan araştırmalar, Ramazan ayının ardından bayramda birçok kişinin daha fazla kalori aldığını gösteriyor...
Ekonomi

Borçlanma araçlarının / kira sertifikalarının işlem görmeye başlaması

10 Mayıs 2021
Borçlanma araçlarının / kira sertifikalarının işlem görmeye başlamasına ilişkin duyuru yapıldı.Borçlanma araçlarının / kira sertifikalarının işlem görmeye başlamasına ilişkin duyuru y..
Sağlık ve Yaşam

Koca, illere göre her 100 bin kişide görülen haftalık vaka sayılarının yer aldığı tabloyu açıkladı

10 Mayıs 2021
Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, 1-7 Mayıs illere göre haftalık vaka sayılarının yer aldığı haritayı paylaştı. 100 bin kişiye düşen vaka sayısının en çok olduğu iller; İstanbul (359,99), Tekirdağ (318,48) Zonguldak (309,..
Ekonomi

Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu

10 Mayıs 2021
Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu yapıldı. Borsada işlem gören tipe dönüşüm duyurusu yapıldı.Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yapılan açıklamaya göre, Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı pay t..
Sağlık ve Yaşam

Kilo vermeyi zorlaştıran 7 neden

10 Mayıs 2021
Diyetisyen ve Yaşam Koçu Tuğba Yaprak konu ile ilgili bilgiler verdi. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ya göre en riskli 10 hastalık listesinde yer alan obezite, başlı başına evrensel olarak sorun haline gelmiştir. Teknoloji çağın..
Spor

Engelli bireylere özel engelsiz spor eğitim programı

10 Mayıs 2021
Turkcell, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası için tam kapanma sürecinde evde kalan dezavantajlı bireylere özel, erişilebilir bir spor eğitim programı hazırladı. Turkcell, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası için tam kapanma sü..
Ekonomi

SEM, müşterilerinin geleceğini şekillendirecek

10 Mayıs 2021
Dijital pazarlama alanında Türkiye’nin lider kuruluşu SEM, bugüne değin müşterileriyle birlikte elde ettiği başarıları daha ileri taşımak için teknoloji evrimine imza attı. Dijital pazarlama alanında Türkiye’nin lider..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

05 Ağustos 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En iyi dizi sizce hangisi?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...