Belediye etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Eğitim

Şahinbey’de öğrenmenin yaşı yok

21 Şubat 2021
Şahinbey Belediyesi’ne bağlı Yaşar Torun Gençlik Merkezi’nde üniversite sınavına hazırlanan gençler ve yeniden okuma yazma öğrenen anneler hayatlarına Şahinbey Belediyesi’nin imkanlarıyla yön vermenin mutlulu..
Ekonomi

Başak Projesi’nde ilk temel atıldı

21 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında bulunan ve kırsal kalkınmayı desteklemek amacıyla hayata geçirilen “Başkent Ankara Köy Evleri Projesi-BAŞAK” için ilk temel..
Haberler

Bornova’da tarihe tanıklık eden kareler

21 Şubat 2021
Bornovalı Tülin Kılıç elinde bulunan tarihi Bornova fotoğraflarını Bornova Belediyesi’ne hediye etti.   Bornova’nın eski ailelerinden Nazım ve Necmiye Kılıç çiftinin kızları 1945 doğumlu Tüli..
Yurt Haber

Çocuklar Şahincan’la spor yaptı

19 Şubat 2021
Şahinbey Belediyesi pandemi sürecinde evlerinde kalarak zor süreci atlatan çocukların ve ailelerin hoş vakit geçirmeleri amacıyla Yeşilvadi Millet Bahçesi’nde çeşitli spor etkinlikleri düzenliyor. Toplumun tüm kes..
Ekonomi

Gaziantep Büyükşehir belediyesi ve Gaziantep Üniversitesi’nden işbirliği

16 Şubat 2021
BÜYÜKŞEHİR, İMZALADIĞI PROTOKOLLE AKADEMİK DESTEĞİ ARKASINA ALDI Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Üniversitesi ile gerçekleştirdiği iş birliği protokolüyle hali hazırda yürütülen v..
Haberler

Kayseri Büyükşehir’den “Akıllı Kavşak” uygulaması

14 Şubat 2021
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın 2021 yılı projelerinden olan ve şehrin trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla projelendiren Akıllı Kavşaklar Projesi hayata geçmeye başladı. ..
Yurt Haber

Kuzeyşehir altyapısı güçlendiriliyor

14 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Gaziantep Su ve Kanalizasyon İdaresi (GASKİ), yaşamın başladığı Kuzeyşehir’in içmesuyu ve altyapısını güçlendirmek amacıyla 6 yeni tesisin yapımını tamamlayarak devreye soktu...
Yurt Haber

Mansur Yavaş’tan Ankara’nın tarihini yaşatacak projeler

13 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent’in tarihi mirasını ayağa kaldıracak projeleri birer birer hayata geçiriyor.  Başkan Yavaş sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda Ulus’u tar..
Yurt Haber

Buca Metrosu’nun ihale ilanı dünyaya duyuruldu

13 Şubat 2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin, kendi kaynaklarıyla inşa edeceği Üçyol-Buca Metro Hattı Yapım İhalesi ilanı, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası Tedarik Portalı’nda ve Fransız Kalkınma Ajansı resmi internet sitesinde yayımlana..
Yurt Haber

Bornova Belediyesi çocukların yanında

13 Şubat 2021
Pandemi nedeniyle kapalı olan Bornova Belediyesi’ne bağlı Çocuk Oyun ve Aktivite Merkezlerinde kayıtlı çocuklar, evlerinde ziyaret ediliyor. Bornova’da belediyeden eğitim alan miniklere hediyePandemi nedeniyle kap..
Yurt Haber

Şehitkamil Belediyesi’nin kampları büyük ilgi gördü

11 Şubat 2021
Şehitkamil Belediyesi Gençlik Kampı’nda düzenlenen Anne-Çocuk Kampları, macera ve doğa tutkunlarından büyük ilgi görüyor. Aile üyelerinin birlikte yaptıkları spor içerikli aktiviteler, çocukların sosyal..
Ekonomi

Belediyeler üreticiden patates alacak

10 Şubat 2021
Tarım ve Orman Bakanlığımızın koordinasyonunda, patateste yaşanan talep düşüklüğünden üreticilerin olumsuz etkilenmemesine yönelik olarak Belediye Başkanlıkları doğrudan üretici ve üretici örgünlerinden patates alım..
Haberler

Bornova’da sel alarmı

2 Şubat 2021
Başkan İduğ: “Tüm imkanlarımızı seferber ettik”  İzmir’de gece saatlerinden bu yana etkili olan şiddetli yağış, kent genelinde hayatı olumsuz yönde etkilerken, Bornova Belediyesi de alarma ge..
Yurt Haber

Gaziantep’te 70 ton sahte kömür ele geçirildi

2 Şubat 2021
Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri tarafından Şehitkamil ilçesine bağlı Karacaoğlan Mahallesi’nde gerçekleştirilen operasyonla menşei belirsiz 70 ton kaçak kömür ele geçirildi, sorumlular için yasal..
Haberler

İvedik İçme Suyu Tesisi kapılarını Başkentlilere açtı

31 Ocak 2021
Şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışını Başkent’e kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, tüm Türkiye’ye örnek olan uygulamalarına bir yenisini ekliyor.  Şeffaf ve h..
Ekonomi

ASKİ baraj ve göl kıyılarını çöplerden temizliyor

31 Ocak 2021
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, Başkent’i besleyen barajlarda suların azalmasıyla birlikte gün yüzüne çıkan çöpleri temizliyor.  Ankara Su ve Kanalizasyon İd..
Ekonomi

Mansur Yavaş’tan çiftçiye yeni destek projesi

25 Ocak 2021
Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te kırsal kalkınmayı geliştirmek ve yerli üretimi artırmak amacıyla yeni bir destek projesini daha hayata geçiriyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı; Şerefliko..
Haberler

İZSU’dan kuraklığa karşı geri kazanım hamlesi

24 Ocak 2021
İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü’nün, atık su arıtma tesislerinden çıkan suyu tarımda değerlendirmek üzere başlattığı yatırımların ilki Bayındır Hasköy’de hayata geçiriliyor.   ..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...