ankara etiketine sahip içerikler sıralanmıştır.
Ekonomi

Mansur Yavaş’tan iş yeri kapanan esnaflara bir müjde daha

1 Mart 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, pandemi dönemi boyunca iş yeri kapanan, gelirinden olan ya da gelir sağlayamayan çeşitli esnaf grupları ve vatandaşların zor günlerinde yanında olmaya devam ediyor...
Yurt Haber

Ankara belediyesi sokak sağlıklaştırma 1.etap sona gelindi

1 Mart 2021
ANKARA KALESİ SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA 1. ETAP ÇALIŞMALARINDA SONA YAKLAŞILDI   Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in tarihi mekanlarını estetik dokunuşlar yaparak yeniden ay..
Spor

Mansur Yavaş’tan spora ve sporcuya destek

28 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, spora ve sporculara destek vermeye devam ediyor. Başkan Yavaş, Halter Federasyonu’nun düzenlediği Kıdemli Antrenörlük Yetiştirme Kursu için Atatürk Spor Salonu’nu t..
Ekonomi

Başak Projesi’nde ilk temel atıldı

21 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın seçim vaatleri arasında bulunan ve kırsal kalkınmayı desteklemek amacıyla hayata geçirilen “Başkent Ankara Köy Evleri Projesi-BAŞAK” için ilk temel..
Haberler

Arıcılık Akademisi kuruluyor

14 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi, sözleşmeli üreticilikten tohum dağıtımına kadar yerli üreticilere kırsal kalkınma desteklerini sürdürüyor. Başkent’te hayvancılığı da destekleyen projelere imza a..
Yurt Haber

Mansur Yavaş’tan Ankara’nın tarihini yaşatacak projeler

13 Şubat 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Başkent’in tarihi mirasını ayağa kaldıracak projeleri birer birer hayata geçiriyor.  Başkan Yavaş sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda Ulus’u tar..
Bilim ve Teknoloji

Sürücüsüz ve elektrikli otobüs ATAK Electric Külliye’de test edildi

1 Şubat 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve bakanlar, kabine toplantısına Türk mühendisleri tarafından geliştirilen dünyanın ilk seri üretim 4. seviye sürücüsüz elektrikli otobüsüyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ne gitti. ..
Haberler

İvedik İçme Suyu Tesisi kapılarını Başkentlilere açtı

31 Ocak 2021
Şeffaf ve hesap verebilir yönetim anlayışını Başkent’e kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, tüm Türkiye’ye örnek olan uygulamalarına bir yenisini ekliyor.  Şeffaf ve h..
Ekonomi

ASKİ baraj ve göl kıyılarını çöplerden temizliyor

31 Ocak 2021
Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, Başkent’i besleyen barajlarda suların azalmasıyla birlikte gün yüzüne çıkan çöpleri temizliyor.  Ankara Su ve Kanalizasyon İd..
Kültür Sanat

Başkent parkları grafitti sanatçılarına açıldı

31 Ocak 2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’in cadde ve sokaklarından sonra park ve rekreasyon alanlarının kapılarını da grafitti sanatçılarına açtı.  Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkent’..
Ekonomi

Mansur Yavaş’tan çiftçiye yeni destek projesi

25 Ocak 2021
Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te kırsal kalkınmayı geliştirmek ve yerli üretimi artırmak amacıyla yeni bir destek projesini daha hayata geçiriyor. Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı; Şerefliko..
Asayiş

Ankara Büyükşehir Belediyesinden geleceğin polis adaylarına müjde

22 Ocak 2021
Ankara Büyükşehir Belediyesi, Polis Meslek Eğitim Merkezleri (POMEM) Sınavına katılmak isteyen adaylar için ücretsiz parkur hazırlık kursu açacak. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, POMEM alımları için ücrets..
Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi açılışına katıldı

12 Ocak 2021
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Geleneksel Sporlar Tesisi açılışında konuştu. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları;Geleneksel sporların canlandırılması bizi memnun eder.Bu tesisin..
Haberler

Başkent’in trafiği rahatlayacak

10 Ocak 2021
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, yıllardır trafik kazalarına neden olan ve trafik sıkışıklığının yaşandığı noktalarda trafiği rahatlatacak projeleri birer birer tamamlıyor.  ..

Köşe Yazarları

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

02 Mart 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Twitter

Anketler

En Çok Beğendiğiniz Sihirbaz Sürümü Hangisi

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...