Adelboden: Başka bir korkunç düşüş yaşadı

09 Ocak 2021 14:19 Dünya
Adelboden: Başka bir korkunç düşüş yaşadı

Adelboden’de bir başka korkunç düşüş: Cumartesi günü, ikinci erkek dev slalomunda ABD’li çocuk Tommy Ford vuruldu. O da – Cuma günü Norveçli Lucas Braathen gibi – baş aşağı düştü, tamamen devrildi ve korkunç bir görünüme büründü Hedef. Maalesef ciddi yaralanmalardan korkulmalıdır.

Ford zaten üst kısımda bir hata ile mücadele etti, ancak tekrar yoluna girdi. Ama bitiş yamacında oldu: Ford geç koşuyordu, çizgiyi kaybetti ve kötü bir şekilde düştü. Düşmeden önce bile, Ford’dan yüksek bir çığlık geldi.

(Resim: APA / AFP / Fabrice COFFRINI)

Uzun muamele
Kızakta yanına bir mareşal aldı. Ford neredeyse hareketsiz kaldı. Süpervizörler hızla olay yerine geldi, yarış yarıda kesildi. Ford’un uzun süre tedavi edilmesi gerekiyordu ve sonunda helikopterle Bern’deki hastaneye nakledildi.

(Resim: APA / AFP / Fabrice COFFRINI)

“Çirkin resimler”
Mola sırasında ikinci olan İsviçreli Marco Odermatt, ORF TV’ye verdiği bir röportajda, böyle dev bir slalomda gerçekte ne kadar güç ve enerji olduğunu televizyonda genellikle görmediğinizi söyledi. Ford’un düşüşü hakkında “Bunlar çirkin resimler” dedi. “En önemli şey bitiş çizgisine güvenle varmak. Ama başlangıçta olduğunuzda, mesele bu değil, hızlı olmak istersiniz. “

Çok tehlikeli?
Cuma günü Lucas Braathen ve Atle Lie McGrat ile iki, Cumartesi günü ciddi bir düşüş – bu kötü bir denge (henüz bitmedi) Adelboden hafta sonu. Olaya karışan muazzam kuvvetler ve muhtemelen çok tehlikeli rota hakkındaki tartışmalar şimdiden hız kazandı …

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

03 Mart 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...