31. GAPSHOES Fuarının tarihi açıklandı

20 Ocak 2021 13:40 Haberler
31. GAPSHOES Fuarının tarihi açıklandı

GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nın 31’ncisi 26-29 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

-ULUSLARARASI 31. GAPSHOES FUARI 26-29 OCAK 2021 TARİHLERİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK

-GSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ADNAN ÜNVERDİ:

-“GAPSHOES FUARI BU ZORLU SÜREÇTE AYAKKABI SEKTÖRÜMÜZE GÜÇ KATACAK”

Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Kunduracılar Odası, KOSGEB, Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu destekleriyle Akort Fuarcılık tarafından organize edilen, GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nın 31’ncisi 26-29 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Gaziantep’te yaz ve kış sezonları için gerçekleştirilen fuarın açılış töreni Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde (OFM) protokolün katılımıyla 26 Ocak Salı günü saat 14.00’da yapılacak.

Temsil edilen firma sayısının 250, marka sayısının ise 750 olduğu fuar 4 gün boyunca 10.00-19.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, GAPSHOES fuarının salgına karşı tüm tedbirler alınarak düzenleneceğini ve bu süreçte sektöre önemli bir hareketlilik kazandıracağını söyledi.

GAPSHOES fuarının Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük ve en önemli fuarları arasında yer aldığını kaydeden Ünverdi, “Fuarımızı tüm tedbirlerimizi alarak gerçekleştireceğiz. Fuarımıza yurt dışından Suriyeli firmalar başta olmak üzere, bu firmaların ortaklıklarının bulunduğu Sudan, Rusya, Irak ve Yemen’den firmalarımız katılacak. Yeni pazarlara açılmak ve ulaşmak isteyen firmalar için ideal bir organizasyon olan fuarımızın böylesi zorlu bir süreçte sektörümüze güç katacağına inanıyorum” diye konuştu.

Akort Fuarcılık Genel Müdürü Hülya Akkaya da tüm koşullara rağmen sektörün pazar payını çok daha üst seviyelere çıkarmak için çalıştıklarını dile getirerek, “2020 yılı zor bir yıl oldu ancak bizler koşullara bağlı kalmaksızın sektörlerimizin güç kazanabilmesi için çalışmalarımızı sürdürdük. GAPSHOES Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayi Fuarı’nda da pandemi dolayısıyla tüm tedbirlerimizi alarak çeşitli etkinlikler ile konferans, toplantı ve paneller düzenleyecek, sektörümüzü Gaziantep’te buluşturacağız” şeklinde konuştu.

Bir Yorum Bırakın

Köşe Yazarlarımız

Nusrettin Dönek

DÜNYANIN EN ETKİLİ MUHALEFET PARTİSİ COVID-19 PARTİSİ

Yıldırım Kılınç

Akıllı bir yatırımın sırrı

İbrahim Kıran

Beşiktaş Galatasaray maç önü değerlendirmesi ve muhtemel ilk 11’ler

Nöbetçi Eczaneler

Nöbetçi Eczaneler

26 Şubat 2021 nöbetçi tüm eczaneleri görüntüleyin.

Süper Lig Fikstürü

Günlük Burç Yorumları

Facebook

Twitter

En Çok Okunanlar

Anketler

Yenilenen Yazılımımız Sizce Nasıl?

Anket Sonuçları

Yükleniyor ... Yükleniyor ...